Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ki hogyan tanította meg a...

Ki hogyan tanította meg a babáját önállóan elaludni, de leginkább vissza aludni?

Figyelt kérdés
6 hós kisfiam, mondhtani önállóan alszik el nappal és éjszak is ..ha látom h álmos kiságyba beteszem cumi, kis pelenka és kis mocorgás után alszik, vagy sirdogál de vissza kapja a cumit és elalszik ...Éjszaka van h 7-8x is átmegyek és vissza adom a cumit, egyből vissza is alszik van h 1 órára van h 2re ..

#önállóság #altatlás
2015. máj. 13. 21:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
nem csuktam ra az ajtot es nem tömtem minden szar gyogyszerrel (egyebkent kiprobaltam parat de nem mûködött) ehelyett inkabb anyamellen nyugodott meg. szar anya vagyok, nem gondolom hogy barmit is elcsesztem, es ezt nem bizonygataskent mondom, a lanyom tokeletesen igazol :)
2015. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%
*szar anya vagyok?
2015. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Olvasva 1-2 hozászolást..Hát pff.. Le a kalappal 1-2 anyuka előtt,főleg a 67%-os:)


Az én drágám mindig jó alvó volt. 4-6 hetes koráig 2szer ébredt este. 2-3 fele utána 6-7ig aludt tovább. Megint felkelt reggel szopi aztán megint aludt! Hasfájós sem volt.


Aztán 6 hetes korától kb végig alussza az estét. Ringatni kelett,cumi,dúdolás:) De letettük 9 fele és másnap 7-8 ig aludt is.


Most már ott tartunk (5 hónapos) hogy egyik este szokásos rutin ringatás,altatás,dúdolás. Kapálódzik,sír,nem jó neki.

Nem tudtam mi a gond. Ezért fogtam és betettem a kiságyába hátha:) És attól a naptól kezdve minden éjjel 4 hónapos korától fürcsi evés,babazene cumi be a kiságyba és durmol másnap reggel 6 ig. Este fél 9től.

Nem tudom hogy csináltam,de egész egyszerűen nem kellett neki a ringatás.. Érdekes,tök egyedül "akart" aludni. Vagy legalábbis most így jó neki. Semmi nyöszörgés,ahogy berakom,már csukva a szeme. Tegnap a polómat ölelgette közben:) Nagyon édes volt:)

Nappal picit nehezebb. Van hogy nem alszik el magától "ritkán" oda kell feküdnöm mellé az ágyunkra "ott alszik nappal soha nem teszem/tettem kiságyba csak este alváskor" fogja a kezem és alszik :)

Ezért is írtam,hogy le a kalappal akik ilyen jól helytálnak mikor már a kimerültségtől 2ig nem látnak és még mindig talpon vannak csinálják!!

2015. máj. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!