Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A DM-ben kapható babylove...

A DM-ben kapható babylove cumi hasonlít a MAM-os cumira leginkább?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel MAM-os cumit? :)
2015. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert egy hét alatt kettőt végzett ki a kisfiam, heti 2000Ft-ot sajnálok cumira.
2015. ápr. 9. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ekkor váltottam a DM-es cumikra a MAMról és nagyon bevált. Ajánlom!!!

:)

2015. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt,hogy kivégzett?

Megette? Szétrágta? A kérdés komoly.

Nekünk is az van nem volt vele gondom, valamire oda kell figyelnem?

2015. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A tövénél szétrágta. Mikor az előző cumiján észrevettük ( azt már több hónapja használtuk) már csak a szentlélek tartotta. Akkor vettem kettő újat egy fogszabályzósat nappara, és egy világítósat éjszakára. Nem hazudok mindkettőt szintén a tövénél megrágta. Pedig mindig rászólok ha nem mumózik vele hanem rágja, akkor szépen be is igazítja ahogy kell. Ha nincs cumi egy darabig el van de utána meg már nyügizik, keresi a cumit. Van egyébként rágókája, rághat ha akar. Ínyét kenem....
2015. ápr. 10. 05:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Értem,és köszönöm,hogy válaszoltál. :)

Akkor mi még várhatunk ezzel,mert a lányom még csak 16 hetes és nem igen tud még mivel rágni:) De akkor erre feltétlen oda kell figyelnem. Köszi. Nem tudtam egyébként hogy cumi és cumi között is ilyen nagy a különbség.

2015. ápr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem dm- es cumit. Egész jól elfogadta ahhoz képest hogy eddig( most 14 hónapos) csak mam-os volt.
2015. ápr. 11. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!