Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8 napos gyermekem szopi után...

Adathor kérdése:

8 napos gyermekem szopi után mindig sír, nehezen altatjuk el. Viszont kedveli a hajszárító zajt. Valami hasonló"zenét" vagy zörejt a netről ajánlanátok?

Figyelt kérdés
altatás,baba,hajszíárító

2015. máj. 17. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm ajánlott androidra mobil applikációt. Nem hittem el hogy komolyan a mosógép zaja kell a babának alváshoz, de benyomta és már dobta is a szunyát! 😄 volt benne hajszárító is! A nevét ne kérdezd ha nem találod írj arra felhívom és lekérem a nevét!
2015. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sok ilyen alkalmazás van mobilra.

Én anno iphone-ra töltöttem le ilyet (esőhangtól, madárénektől, széltől, tengerzúgástól az altatódalon át a fűnyíróig minden volt rajta), ő porszívóra aludt.

De úgy keress rá, hogy "white noise", mert ezek inkább a fehér zaj kategóriához tartoznak.

2015. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én letöltöttem egy 10 órás hajszárítós felvételt a youtube-ról és azt töltöttem fel egy régi telefonomra.

Ha esetleg szükség van rá, akkor csak bekapcsolom.

A nagyobbik lányom is mindig erre nyugodott meg. :))))))))))

2015. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10 órás hajszárító,olyat komolyan tesznek fel? :D :D
2015. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18 hetes kismama vagyok és fodrász, azthiszem már most letöltöm a kicsinek ezt az app-ot :))
2015. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy feltesznek.

Rengeteg gyerek alszik el furcsa modszerekkel.

Baratnom fia a szagelszivo hangjara aludt el.

Unokaocsemet 1 eves koraig mosogepre kellett fektetni, es 5 perc alatt elaludt.

A fiamnal eleg volt a mikro csillingelo hangja es bealudt.

2015. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ezek a adolgok valami nagyon aranyosak :'D a yputubon sok minden van, töltsd le dvd videosoft free youtube to mp3 progival, egy ilyesmi hangot, és mehet az alvás :D
2015. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ncore-on találtam!

köszi a tippeket!

2015. máj. 17. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!