Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van valakinek hasonló problémá...

Wiky93 kérdése:

Van valakinek hasonló problémája mostanában?

Figyelt kérdés

2hónapos a kislányom. Pár napja van az sajnos, hogy amikor altatom elalszik leteszem a kiságyba és csak fél órát alszik, utána mocorog, ágaskodik, nyöszörög, hisztizik..... Babakocsiban meg autökázással alszik csak..miért lehet ez? Talán ettől a hülye időtől van?

Nenrég mikor napsütéses idők voltak akkor nem volt ez a helyzet (bár nincs olyan nap, hogy nor.álisan aludna :( )


2015. febr. 25. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem altatom a kislányom. Amikor úgy érzi, elalszik. Ha direkt altatom, tuti, hogy addig tart, míg le nem teszem. Inkább rábízom, mikor van rá szüksége, akkor általában szépen el is alszik. Vannak napok, amikor ez nehezebben megy, például tegnap is néha rövidebb időre elszenderedett, kicsit nyűgösebb volt, és nagyobb alvása csak egy volt nappal. Éjjel viszont jól aludt. Ha kiviszem babakocsizni, rögtön elalszik.

Amúgy az enyém nagyon érzi a frontokat, amikor hirtelen melegebb van, akkor nehezebben alszik.

2015. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem altatni kell, magától nem bír elaludni..1-2x volt, hogy bealudt a lábaimon de fel is ébredt, ha magamra tettem mindjárt felélénkült.

Igen nekem is egyből alszik a babakocsiban, most is épp alszik benne a levegőn. Nálunk meg pont a rossz időt érzi meg szerintem :)

2015. febr. 25. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor szoktad altatni, amikor látod, hogy aludna, nyűgösködik, vagy napirend szerint? Csak azért kérdem, mert én próbálnék felfedezni valami rendszert a napunkban, de nem tudok. Persze nem akarom siettetni, csak nem tudom, az mikorra alakulhat ki.
2015. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ennyi idősen kb 2 óránként aludt a kisfiam, szóval 2 órát bírt ébren lenni, az első jelnél ahogy megláttam rajta hogy álmosodik, vittem is aludni. 3-4 hónapos korától ez kitolódott 3 órára.
2015. febr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!