Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha beriaszt egyszer a légzés...

Ha beriaszt egyszer a légzés Figyelő akkor kell vinni orvoshoz a gyermeket?

Figyelt kérdés
Ma hajnal 2-kor figyelmeztető csipogás volt odarohantam hálistennek minden rendben volt.Aztán fél 5-kor rendesen beriasztott,de minden rendben volt csak keresztben feküdt.Nem tudom mit csináljak meg vagyok ilyedve.5 hónapos a kislányunk.

2015. jún. 4. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam is beriasztott, semmi gond, ne vidd orvoshoz. Igazítsd meg a légzésfigyelőt, lehet lemozdul róla. Nálunk úgy riasztott be, hogy közben keze lába kalimpált.
2015. jún. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én olvastam a gyakorlat csak annyi hogy amikor entek majd dokihoz egyszer, jelezni kell, hogy tudjanak róla
2015. jún. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, semmi baj! :) Megesik. Néha a légzésfigyelő érzékenysége is okod ad az izgalomra. Ha nagy baj lenne, akkor tudnál róla. Emiatt igazán nem kell félned.
2015. jún. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Angelcare a szomszédtól kaptam kölcsön.Ma helyezgettem a kislányt hogy nem e riaszt,még olyan helyre is raktam ahol nincs pad de érzékelte nem értem miért riasztott be.Két pádos 3-as érzékenységen van.Eddig nem riasztott lehet hogy merül az elem?De azt Állítólag külön jelzi.Jó hogy van de közben ráhozza az emberre a frászt!Hogy eddig nem riasztott akkor most miért riaszt mi van mégis baj van.Így is nehezen alszok éjszaka a mi szobánkba van.
2015. jún. 4. 08:08
 5/7 anonim ***** válasza:

5 honapos baba sokat mocorog, valoszinu elmozdult.

A mienk szinte minden nap riasztott, pedig nagyon draga es jo fajta, de ezek ilyenek, ahogy no a baba elmocorog , es mar riaszt is, nagyon erzekeny.

2015. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, és nem használtunk pontosan e miatt, hogy össze-vissza bejelezhet. Kikértem egy csecsemő osztályon dolgozó barátnőm vélményét, és azt mondta, hogy az anyukákra a frászt tudják hozni ezek a szerkentyűk, és ha valaki beviszi miatta a picit a kórházba, akkor bent is kell tartaniuk megfigyelésen 2-3 napig, még ha csak félre jelzett is. Egy nap azt mondja minimum 10 gyerek kerül be igy hozzájuk és általában kutya bajuk, de ugye muszáj bent tartaniuk, hiszen bejelzett a készülék. Ő nagyon nem ajánlotta. Pedig egyébként nem hülyeség, csak ha igy beriaszt, én is idegbajos lennék tőle...De hát jobb félni, mint megijedni. :)
2015. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, hogy ráfeküdt a takaróra es amiatt nem érzékelte jól, vagy elmozdult. Vagy egyszerűen csak tényleg nem vett 15 másodpercig levegőt. (Az Angel Care 15 mp után jelez. ) viszont ez teljesen normális, a babák ilyenkor két össze-vissza vesznek levegőt. Van, hogy valóban elfelejtenek levegőt venni, a gép ezt jelzi a sípolásra pedig megijednek es vesznek levegőt. Ezért is hasznos ez a gép. Nekünk sokszor síbolt. Már 13 hónapos nagy fiú:-)))
2016. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!