Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Éjjel nyugtalanul alvó baba?...

Szivárvány kérdése:

Éjjel nyugtalanul alvó baba? Mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés
Kislányom 4,5 hónapos. Lassan 1 hónapja elkezdte azt a szokását, hogy éjjel 01. 00 körül "elindul" az ágyában felfelé mint egy kukac. Mikor elért az ágy végéig, ott megfordul (ha nem akad be, mert a rácsvédő sem elég neki) és indul vissza, lefelé.Közben sokszor felsír,nyugtalanul,egyértelmű,hogy álmodik közben,mert ha kiveszem,átpelenkázom,akkor is ezt folytatja a pelenkázóasztalon is.z már nagyon kimerítő nekünk, mert kb.03-00-03.30-ig tart,körülbelül 15 percenként kell hozzá felkelnünk,visszahúzni a helyére, megigazítani,akkor abbahagyja,de hamarosan kezdi elölről. Ennek eredményeképpen reggel olyan vagyok mint a mosott rongy.Nem éhes,nem szomjas,nem tudom mitől csinálja ezt,és mint egy óra,beprogramozva minden éjjel ugyanakkor. A NAPPALI ALVÁSOKKOR NEM CSINÁLJA!!! Sztetek? Járt már vki hasonló helyzetben? Hogy lehet erről leszoktatni,vagy mit lehet tenni,hogy ne legyen ilyen sűrű a felkelések száma? Előre is köszi a válaszokat.

2015. jún. 19. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mozgásfejlődés. Olvass utána!

Az én ugyanennyi idős kislányom is ezt csinálja, én is pattogok fel hozzá éjszaka, mint a bolha, de én számítottam erre, a kisfiam is ezt csinála anno. 1-2 hét alatt csitulni fog, majd meglátod. Addig olvasgass a témában!

2015. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én fiam is ezt csinálta kb akkor. most 10hos, valamivel jobb de még mindig sokat mocorog éjjel, de már nem kelünk fel rá. de általában keresztben fekszik, az ágy végében/elejében. én sem tudtam akkor vele mit csinálni, csak nem betakarni. mert ha be volt sokkal jobban csinálta, azóta sem takarózik.
2015. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom majdnem 7 hónapos. Minden új dolgot a kiságyában csinált először.

Ott folyamatosan forgolódott, ha kúszni tanult kúszott, ha sikongatni, sikongatott.

Ilyenek a gyerekek.

Majd abbahagyja.

A legjobb időszak mikor megtanul felállni és az éjszaka közepén áll a kiságyban, 20 szor visszafekteted és 20 szor feláll... :)

2015. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 19. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:

4 hónapos a kislányunk.

Ő is ezt csinálja. Viszont nem sír közben, nem ébred fel rá.

Mi sosem tesszük vissza a helyére, miért kellene? Bocsi,csak nem értem. Hátha valamit nem jól csinálok .😃 Köszi

2015. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2es vagyok. amikor a fiam ilyen pici volt én is visszatettem a helyére...mert mikor már vége volt az ágynak nyöszörgött, mert ment volna tovább de nem tudott.
2015. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan ezért igazítom meg én is,mert menne tovább az ágyban,de az ágynak vége..és akkor behajlik a kis nyaka,és vergődik mint egy partra vetett hal...
2015. jún. 20. 10:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok!:)

Köszi! Szerencsére ő, ha eléri a végét akkor megáll.

2015. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!