Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Egy éves gyereket tennéd nem...

Egy éves gyereket tennéd nem rácsos ágyba aludni?

Figyelt kérdés
Saját szobájába kerülne, leesésgátlós ágyba. Az ajtóhoz biztonsági gyerekajtót tennénk és semmi rá veszélyt jelentő dolog nem lenjárat szobában. Ügyesen tud le és fel mászni a bútorokon, önállóan jár.
2015. júl. 31. 00:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Egy evesen nem tartom jo otletnek. Na meg kulon szobaban foleg nem!
2015. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A saját kisfiamból kiindulva nem. Mivel ébredés után imád hancúrozni az ágyban, a leesesgátlótól fuggetlenul leesne. Szerintem az nagyobb gyerekeknek való.
2015. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyjából 8 hós koráig a saját ágyába tettük le aludni. Először csak a napközbeni alvások alkalmával gyengültem el, később már az esti-éjszakai csaták helyett is a mellettem altatást választottam. Nem túl jó alvó a kisfiam, sokszor vergődik és többször felsír. A rácsos ágyban régen sem kimondottan szeretett lenni de most már egyáltalán nem marad meg benne. Ügyesen le tud mászni kanapéról, ágyról is ezért gondoltam erre a megoldásra
2015. júl. 31. 00:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tenném.
2015. júl. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A legkisebb fiam egy évesen már kimászott a rácsosból, szóval nálunk volt ilyesmi. Túlélte :).
2015. júl. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A miénk is egy évesen kapta, csak mi csináltattunk bele egy plusz betétet, amit ki lehet könnyen szedni, hogy teljesen leesésgátlós legyen.
2015. júl. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
nem....van polc a szobajaban? radolhet. van konnektor a szobajaban? belenyulhat. van pelenkazo komodja? oda csipheti az ujjat a fiok. van fuggonyotok? beletekeredhet megfulladhat. tudom, banalis lehetetlen dolgok, de amig a szobaja nem egy ures gumiszoba tuti nem hagynam egyedul ejjelre.
2015. júl. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az nem értem miért kell hozzá a biztonsági rács? Tehát az ágyából kimászhat éjjel, de a szobájából miért nem jöhet ki?
2015. júl. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mienk 15 hosan kerult leesesgatloba, mert jott a teso es nem utolso pillanatban akartuk szoktatni. Semmi baja nem lett az egvilagon. Ha biztonsagos a szobaja, en bizony beletennem a babat.
2015. júl. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 1 éves, nem tenném még ilyenbe.

Ha éjszaka felébred, az esetek többségében félálomban feláll az ágyában, hálózsákostól botladozik, reggel ébredés után szintén hancúrozik. Még kicsi hozzá, akkor is ha minden biztonságos a szobában. A leesésgátlón simán átbukfencezik, és úgy azért nagyot lehet esni.

2015. júl. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!