Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik korán tették át a gyereke...

Akik korán tették át a gyereket rácsos ágyból gyerek heverőre vagy leesésgátlós ágyra, nem volt gond? Nem mászkált a gyerek éjszaka? Mennyi idős volt?

Figyelt kérdés
A koránt úgy értem, hogy másfél éves kor körül, vagy még előtte.
2012. febr. 7. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

19 hónapos a lányom és ma vettem ki a 2 rudat a rácsosból,hogy ki be tudjon mászkálni,háát kíváncsi leszek az éjszakára...

Most akarunk neki rendes kis leesésgátlós ágyat venni...gondoltam kipróbálom így először.

(bocsi,hogy nem a kérdésre válaszoltam)

2012. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, nem baj, így is érdekel. Majd írd meg légyszi, milyen volt az éjszaka. :)
2012. febr. 7. 15:23
 3/12 anonim ***** válasza:

A nagyobbik 1 év 4 hósan került ki a rácsosból. Sosem volt gond, nem mászkált.

A kicsi 1,5 évesen kapott egy új ágyat, de kimászkált, szórakozott, így visszakerült a rácsosba. 2 éves volt, amikor újra próbáltuk az új ágyat. 1 hétig szórakozott, éjjelente megjelent nálunk, de 1 hét után leszokott róla és ha valami gondja baja támad, nem mászik ki, csak kiabál:)

2012. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

18hónapos volt, amikor nagy ágyat kapott (leesésgátlós). Nem volt gond, nem jött ki belőle, csak szólt, ha felébredt. Akkor még nem tudta kinyitni az ajtókat sem. Aztán nemsokára elérte a kilincset, majd megszületett a Húga is 3 hónap múlva. Eleinte csak a délutáni alvásnál jött ki a szobából. Aztán egyre gyakrabban jelent meg a hálóban éjjel is. Kukk sötétben átbotorkál.

Mi nem kértük, hogy ne tegye, mert a Hugival egy szobában vannak és talán még kényelmesebb is nekünk, ha átjön, mintha kiabál. Visszaaltatni ugyanis a Hugi születése óta nem lehet (hosszú hónapokig még velünk egy szobába is nehezen aludt el ha felébredt éjjel).

2012. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 15 hónaposan került át az emeletes ágy alsó ágyára,soha nem jött át!

A kiságyban már nem fért el,mert sokat forgott,gyakran beverte magát,így nyugodtan aludt.

2012. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A kislányom is nehezen fér már el a kiságyban, mert hosszú baba, folyton beveri valamijét.

De szerintem akkor tavasszal megpróbáljuk, hogy levesszük a rácsot, aztán ha működik, jöhet az új ágy. :)

2012. febr. 7. 19:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi azért cseréltük le a kiságyat, mert állandóan kimászott belőle, és a frász jött rám, hogy félálomban fejre esik. Akkor már inkább egy sima gyerekágy, amiről kényelmesen le tud jönni.
2012. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A lányom tegnap bemászni próbált meg, amikor mondtam, hogy menjen, feküdjön le. :)
2012. febr. 8. 06:49
 9/12 anonim ***** válasza:

1.vagyok.


nem mászott ki éjszaka,ugyanúgy kiabált mint szokott.Bár azt tudni kell,hogy zsák van rajta...nem tudom ez mennyire akadály neki :)

2012. febr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2 kislanyom van. Mindketto 2 hetes kora ota alussza at az ejszakat,igy szoktattam oket. A nagylanyom 2 eves elmult mikor a sok ismeros unszolasara atettuk gyerekagyba az addig 11 orat vegig alvo gyermekemet. Azota kijon ejjel egyszer es probal hozzank atjonni. A kicsi most volt 2 eves es meg racsosban alszik. Este 7tol alszik reggel fel 8ig egy mukk nelkul. Ezt most nem fogom elsietni. Az ismeroseim szerint attol lesz valaki nagylany,vagy nagyfiu,hogy mar 1 eves kora ota nem alszik racsos agyban,szerintem ez nem igy van.Amig szereti,es ilyen jol alszik benne meg marad egy ideig.Neki is jo,mert nyugodtan alszik,meg nekunk is. Raerek meg ezzel szerintem.Udv
2012. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!