Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lehet baja a babámnak?

Lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés

Nagyon tanácstalan vagyok, a 2hetes babám mióta megszületett nem volt egy olyan éjszaka hogy max 2orat aludjon egyhuzamban. Általában 1-kor kel és hajnali 4ig fenn van és ez mindennapos.

Nappal bezzeg alszik.

Fog ez valamikor vàltozni?


2015. okt. 15. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon picike, adj időt neki.
2015. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fog változni, ne aggódj, az első 6 hétben neki a nappal és éjszaka még nem különül el.
2015. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egyrészt az elején nagyon hektikus az alvás, kb. minden második babát érinti a kólika, nehezen tudnak este elaludni, pukiznak, tekeregnek stb.

emellett gyakori, hogy pár hetes babák összekeverik az éjszakákat és a nappalokat. Ki fogja nőni bármelyik áll is a háttérben. Ezt az időszakot túl kell élni, nálunk 8. hétre beállt minden.

2015. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Ahogy a 2. Válaszoló is írja még nem tudja megkülönböztetni a nappalt az éjszakától.

Még nagyon picike.

Ha esetleg kimerült vagy próbálj te is pihenni vele nappal így az éjszakát jobban fogod bírni.

Mást egyenlőre nem tudsz tenni.

2015. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen fog változni pár hét,de lehet hogy csak pár nap babától függ és tudja majd hogy mikor van nappal és mikor éjszaka.Kitartás.
2015. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam,azt hittem én csinàlok valamit rosszul.

Akkor várunk....

2015. okt. 15. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!