Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyit alszik 9honapos babatok?

Mennyit alszik 9honapos babatok?

Figyelt kérdés
Az en fiam alig akar aludni,en nem tudom mi van vele.Eddig letettem az agyba,simogattam es mar aludt is.Most nyuglodes az egesz.Az agyaban egyatalan nem akar aludni.Mellettunk alszik,odabujva.De napkozben ez sem mukodik...Fel ora utan mar fel is kell :/ Kb egesz nap 2x 30/v 45percet alszik es azt is mellettunk :/ Felkel,de meg total almks,de mar sehogysem tudom visszaaltatni.
2016. jan. 8. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hós, és a fél-háromnegyed óra az stimmel nála is, de 4 x alszik már elég régóta, néha csak 3x 2,5-3,5 órát bír ébren. De minden gyerek más. Az unokatesója pl. 3 hónappal idősebb, és állítólag napközben nem alszik, 6-7-kor kidől és reggelig húzza. Lehet, hogy a tied ilyen egyszerűen. Van, amelyik 10 perceket alszik. Biztos, hogy álmos, amikor le akarod fektetni? Enyém babakocsiban nagyon jót szokott szundítani, és friss levegőn, vagy hideg szobában sokkal tovább alszik. Napközben mai-teiben alszik csak el a hátamon. 9 hónaposan gondolom mászik, de legalább is kúszik már. Ilyenkor erőteljesebben elkezdődik a szeparációs szorongás, mivel félelmetes számára, hogy most már anya nélkül is tud helyet változtatni, érzi ő is, hogy távolabb kerültetek kicsit, ezért ragaszkodik, felébred, hogy megnézze, megvagy-e még.
2016. febr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Változott azóta a helyzet?Csak mert mi is hasonló gondokkal küzdünk.
2016. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!