Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2,5 éves kislányom bölcsis,...

2,5 éves kislányom bölcsis, ott minden rendben, szépen alszik, folyt köv lent?

Figyelt kérdés
viszont este,leghamarabb 10 óra,mire ordítva,hangoskodva,ugrálva,járkálva nagy nehezen,a tesót nem hagyni aludni,elalszik,mégis szerintetek mitévő legyek?teljesen mindegy hány órakor kerülünk ágyba,mindegy ha simogatni próbálom,ha mesézünk,ha bármi...volt valaki hasonló helyzetben?
2016. jan. 25. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Picit fiatalabb, de szintén bölcsődés.

Nálam a következetesség vált be. Ha bulizott, akkor bementem, csendesen, de határozottan rászóltam, hogy "feküdj le és aludj, nincs több dajdaj!".

Ezt elég volt 2-3 alkalommal eljátszani, aztán rájött, hogy nem ő a főnök és azóta alszik.

2016. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg úgy hogy a nagytesót később fekteted le mint a kislányodat. Valamint, tudom fárasztó, de munka után, miután érte mész a bölcsibe menjetek sétálni, hagyd rohangálni, hagy fárassza ki magát, bírkózzon a nagytesóval, de a tervezett lefekvés előtt egy órával már csak csendes program legyen, hogy ne legyen felpörögve túlságosan.
2016. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok kinti mozgás, friss levegőn futkosás, játszótér, séta, kellemes fürdés minden este bevált.
2016. jan. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!