Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos mult a kislanyom,...

4 honapos mult a kislanyom, de még nem gügyög, nem gőgicsél. Nevet hangosan es neha hümmög de ennyi. A hallásával minden rendben, nagyon jol hall. Van okom aggodni? Jart meg valaki igy?

Figyelt kérdés
Vedonom annyit mondott, hogy kerdezzem meg a gyerekorvost, mert sem o, sem pedig a kolleganoi nem hallottak meg ilyenrol, hogy egy 4 honapos baba ne gügyögne...
2015. máj. 12. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:

1 éves státuszon elvárás először a beszédhangú kommunikáció, elsősorban a szótagok megjelenése.


a gügyögés nem elvárás.

nyugodtan hümmögjön az már az első jel.

sokak babája 5 hósan is csak olyanokkal szórakozik még hogy a levegőt kifújva hörgő hangokat ad ki játékból.

ennyi idősen még csak azt fedezik fel, hogy tudatosan ad ki hangot, nem csupán ösztönszerűen(mint pl sírás, vagy büfizés)


sőt azzal kezdődik egyáltalán, hogy nem csak sírva jelez.


szerintem nincs ok aggodalomra.

2015. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A te babád a koraszülött?
2015. máj. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nagyon jól hall?
2015. máj. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen en vagyok. Nem az a klasszikus koraszulott, 37 hetre szuletett kis sullyal.

Hallasvizsgalat alapjan..

2015. máj. 13. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem hogy alakultak a dolgok azota a kislanyoddal? Nekem is kisfiam van 5,5honapos, de kezdek aggodni. Remelem jol vagytok, koszonom, ha valaszolsz
2023. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!