Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Leesésgátló nagy ágyra?

Leesésgátló nagy ágyra?

Figyelt kérdés
Lehet akkora méretben venni leesésgátlót,amit a mi ágyunkra tehetnénk fel,ha napközben ott aludna?hogyan működik?be kell csúsztatni a matrac alá?és ha neki fordul,akkor biztos hogy megtartja?képen hálósat láttam,de nem tűnnek vmi masszívnak.
2016. febr. 15. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

leesésgátlót az ágyra kell csavarozni.

na de arra, hogy néha ott alszik, azért nem kell ilyet venni :D

nagymamám a foteleket tolta oda fordítva.

én párnákat tettem a földre, ergo leeshetett a gyerek, de puhára...

amit ne csinálj (tapasztalatból írom), ne építs az ágyra várat párnákból, mert onnan még nagyobbat esik a gyerek ;)

2016. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csavarozni kell?azt olvastam h a matrac alá kell tenni és annak a súlya tartja meg.De nekem kb 2m hosszú kellene,de csak 1,5m -est találtam.Fából van,amit te írsz?
2016. febr. 15. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam olyannal amit csavarozni kell. A matrac alá kell a "talpakat" csúsztatni. A múltkor az arukereso.hu-n láttam olyat, amit akar 210 cm-re is meg lehet hosszabbítani. De nem emlékszem a márkára.
2016. febr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!