Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen leesésgátló jó olyan...

Milyen leesésgátló jó olyan ágykerebe amibe a matrac kb 5cm mélyen van, illetve 90*200-as ágyra mekkorát érdemes venni?

Figyelt kérdés

90*200-as ágykeretről lenne szó, de a matrac nem az ágyperemmel egybe van, hanem lejjebb van az ágyrács úgy kb 5 cm-re, nem mértem le de annyi tuti van. olyan mint amin mi felnőttel alszunk. Jó lenne lehajtható esetleg, hogy a fiam ne akarjon nap közbe azok keresztül játékból bemászni :)

A másik kérdésem, hogy milyen hosszút érdemes venni? Több méret van úgy látom, de vajon elég egy 100cm körüli? Tudom kell hely azért bemászni is, de a fiam úgy alszik, hogy tök más irányba kel fel mint ahogy lefeküdt.



2014. márc. 22. 19:39
 1/5 lcs ***** válasza:

ezt a fajtát (lent linkeltem) (szétszedhető, huzata mostható, utazásnál is lehet vinni) be tudod tenni matrac alá, legalábbis nekünk nagyon bevált (ha a lányom beteg, akkor a mi saját ágyunkhoz is fel szoktuk tenni, mert akkor éjszaka velem alszik, hogy ne kelljen átmászkálni hozzá 5percenként orrot szívni). ez ugyan nem lehajtható, de a 90*200-as ágyban simán ki tud mászni ha egészen a fejéhez van feltolva a leesésgátló. a lehajtható nem tudom mennyire stabil, azokat nem ismerem.

5e-ért vettem a jófogáson 2 éve, azóta kb napi használatban van, jól bírja :)


[link]

2014. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, ennek jónak tűnik a mérete is mert marad hely bemászni. De nálatok nem fordult elő, hogy azon a lyukon ami marad a leesésgátló és az ágy között leesett volna? :)
2014. márc. 22. 22:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez egyébként állítható is mármint akár rövidebbre is?
2014. márc. 22. 22:09
 4/5 lcs ***** válasza:
nem fordult elő ilyen, elég hosszú azért, annyira nem fészkelődött le a lányom :) de olyan volt,hogy teljesen bele volt feküdve, meg ráfeszülve alvás közben, és tök jól bírja a strapát, még meg sem nyúlt a hálója :) hát azt nem tudom, hogy a hosszát lehet e állítani, még nem próbáltuk, de szétszedni ezzel a kis pöcök módszerrel lehet, hogy az egyik rúdban van a lyuk, a másikban meg ez a benyomható kis pöcök és akkor így lehet részekre szedni:)
2014. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
végül az ikeába vettünk egyet a kiságyra aztán majd lehet a lécet lecseréljük egy nagyobbra úgy jó lesz a nagyágyra.
2014. márc. 31. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!