Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kisfiam 7,5 hónapos, éjjel...

Hermanné S. Erika kérdése:

Kisfiam 7,5 hónapos, éjjel többször felébred és nagyon nehezen alszik vissza. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valaki tudna valamilyen tanácsot adni, mit tehetek? Egyre gyakrabban ébred fel és egyre nehezebben alszik vissza.Nem hiszem, hogy az éhség vagy a fogzás lenne, inkább az intenzív mozgásfejlődére gyanakszom, az ébredés után meg nagyon nézelődik, túl érdekes a világ.

Előre is köszönöm!


2016. ápr. 26. 05:23
 1/4 anonim ***** válasza:
hogyan altatod vissza?
2016. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először a kiságyban hagytam, ringattam a fenekét. Ez egy ideig bevállt, bár egyre több időt vett igénybe. Mikor már ez kb 1 óráig tartott akkor kivettem a kiságyból, és a karomban ringattam. Először itt is nagyon gyorsan elaludt, de legutóbb már másfél óráig kellett ringatnom.
2016. ápr. 27. 05:32
 3/4 anonim ***** válasza:
és hogy néz ki a napirend?
2016. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Reggel tápszert eszik, utáns játszik, mikor ezt már megunja, kimegyünk kicsit a levegőre, nézzük a pipiset. Utána alvás,kb másfél óra, ébredés, tízórai. Akkor megint játék, ilyenkor már szoktunk közösen is játszani, bár mióta mászik, azóta van, hogy csak az és a pakolás érdekli. Megint ki kicsit a levegőre, néha átmegyünk a szomszédba is. Alvás, másfél-2 óra, ébredés, ebéd. Ezután elindulunk, vagy a mamájához vagy vásárolni, esetleg posta, gyógyszertár. Az utolsó alvás sokszor a mamánál van, kb 3/4 óra. Uzsonna és hazajövünk az édesapjával. Játszunk, fürdik, játszuk és végül tápszer, majd alvás.

A hétvégék változatosak szoktak lenni, ritkán vagyunk itthon,általában valamelyik mamánál vagyunk. Volt hogy ott is aludtunk, az láttam hogy kicsit megviselte, azóta nem erőltetem ezt.

Már régóta.így csináljuk, eddig nem volt gond? De lehet hogy változik és már megviseli?

Szeparációs szorongás nem lehet? Egy másfél hete elkezdett nagyon anyás lenni, sokkal bújósabb, és ha kimegyek a szobából, már utánam mászik. Vsgy az nem ilyen?

2016. ápr. 28. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!