Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2-3 honapos babatok mennyit...

2-3 honapos babatok mennyit alszik napkozben?

Figyelt kérdés
Az enyem eddig aludt egy nagyot delben de azonkivul kb 20-30 perceket es ebredt fel. Ujabban delben sem alszik csak kb. 30 percet. Tejem van, bufiztetem, nem fektetem le rogton eves utan, megvarom , hogy elfaradjon de meg sem alszik csak ilyen keveseket. Mar nagyon aggodom mert a 2 eves fiam tobbet alszik mint a ket honapos. Ejjel alszik jol (szerencsere). Latszik rajta , hogy faradt de megsem alszik.
2016. máj. 29. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk hatalmas különbség volt 2 és 3 hónapos kor között. 2 hónaposan alig volt fent 2,5 hónapos kora után már alig aludt, kb 4-5x 30-40 percet, pár naponta volt egy hosszabb alvás néha.
2016. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, nalunk is nagy kulonbseg van. Most mar napkozben ugy 6 orat intenziven ebren van, egesz ejjel alszik viszont.
2016. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Talan valtozo ez az idoszak. Volt valaki hasonlo helyzetben?Meg hogy a masodik gyerekkel konnyebb. Fenet konnyebb
2016. máj. 29. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, az én babám is többet alszik most 8 hónaposan délelőtt aludt 2 órát egyben. :D 2,5-3 hónaposan meg alig. Most ha pl 15 órás alvásigénye van a babának és nem bír pl 2 óránál többet fent lenni akkor ettől jobban nem tudják megoldani a babák. Úgy tűnik ilyenkor ennyire változik a babák alvásigénye, nálunk is szinte egyik napról a másikra órában mérhető változások voltak.
2016. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2*20, jobb napokon 2*30 percet aludt ennyi idősen. az éjszakát viszont átaludta (2-4 hónapos kora közt legalább is)
2016. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!