Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van a 2-3-4-5-6 honapos...

Hol van a 2-3-4-5-6 honapos babatok napkozben a nappaliban?

Figyelt kérdés
A babank 5 hetes, egyelore a kanapen pihen, nezelodik, jatszik, de sokaig mar nem merem itt hagyni, nehogy leguruljon rola..Gondoltam utazoagyra, jarokara ... Mennyire hasznaltatok ki?
2016. febr. 28. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Járókában volt.
2016. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az első lent volt a földön játszószőnyegen vagy egy pokrócon, a másodikat már nem mertem, mert a nagy hajlamos volt bántani, ezért ő járókában volt. Ennyi idősen még semmi baja ne, volt vele, onnantól nem szerette, hogy elkezdett kúszni-mászni.

Igazad van, ne hagyd a kanapén, egyik pillanatról a másikra megtanulna forogni, és akkor meg is van a baleset.

2016. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Földre teszem habtapira most 5 hónapos vagy 2 hónapja biztos sokat van ott

Az első 3 hónapban vagy aludt vagy kézben volt vagy egyszerre a kettő durván hasfájós volt de én se mertem volna sokáig a franciaágyon hagyni, jobb félni, mint megijedni.

2016. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6 hos,ha ott vagyok vele akkor a szonyegen jatszik,ha dolgom van a lakasban mashol akkor jaroka. Egyedul szabadon nem merem hagyni mert mar kuszik.
2016. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

6 hetesen a gyerkőcöm gyönyörűen kinyomta magát hason és már fordult is a hátára, szóval azután már semmilyen ágyon vagy kanapén nem mertem egyedül hagyni (előtte sem volt jellemző).

Járókánk volt, amit sokáig ki tudtunk használni.

2016. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kanapén egy percre se hagyd ott, mármint úgy hogy elmész mellőle, egy pillanat alatt megvan a baj.

Játszószőnyegen volt, és járókában. Mind a kettőt ki tudtuk használni.

2016. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pár naposan simán legurult volna a kicsi az ágyról, ha nem vagyok ott mellette, pedig később túl lassúnak is bizonyult a mozgásfejlődése.


Játszószőnyeg vagy sima szőnyeg letakarva babapléddel.

2016. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kanapén egy másodpercig se hagyd ott egyyedül.Az ördüg nem alszik!

Szőnyegen,játszószőnyegen voltak a gyermekeim többnyire.Járókát egyáltalán nem tudtuk kihasználni mert nem volt el benne egyik kisfiam sem.

2016. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha még nem nyűgös, álmos, a szőnyegen abban a helységben, ahol én, ha már álmosodik, vagy csak testközelségre vágyik,a hátamon hordozóban. Az ágy azért sem jó, mert elég puha, nem kedvez a mozgásfejlődésének állítólag.
2016. febr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Általában a szobájában az ágyban. Nagy ritkán elalszik a babahintában, de olyankor is átrakom az ágyában.

5 hónapos lesz egy hét múlva, de már másfél hónapja forog, így kanapén csak úgy merem hagyni, ha kb. 6 párnával körbebarikádozom.

De nálunk az vált be,hogy ha látom,hogy már nagyon álmos, akkor lentebb engedem a redőnyt a szobájába, be az ágyba és bekapcsolom neki a világítós teknőst. Általában 10 perc alatt így elalszik egyedül.

2016. febr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!