Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Csak szerintem alszik rettenet...

Csak szerintem alszik rettenetesen keveset?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 24 órában így alakult az alvása:

Éjszaka 9 óra 10 percet aludt

Napközben 29 percet, 39 percet, 12 percet, majd 1 óra 33 percet aludt a babám.


4 hónapos most.


2016. júl. 26. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy általában mennyit szokott aludni. Ha ahhoz képest kevés volt ma, akkor tapasztalataim szerint be fogja pótolni. Az enyém nappal sose aludt 40 percnél többet 3-7 hónapos kora között de 30 perc volt inkább. De tényleg sose. 4 alvása volt nappal neki is. 11 órát aludt éjjel viszont, de 5 hónapos kora körül ez 9-10 óra lett.

Eltérőek a babák, az alvásigény is nagyon eltérő. Az enyém egyébként jó alvó lett, 7 hónaposan megnyúltak az alvások, most meg 2 alvással még egy fog áttörése előtt se éri be másfél óra alatt de az egyik alvása inkább 2 órás szokott lenni.

2016. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 honapos a gyerek, de mondjuk en ilyen reszletesseggel nem szamolom az idoket, ameddig alszik. Szerintem ez nem keves. Egyreszt ejjel nagyon sokat alszik a gyereked, masreszt meg meleg van es kinyilt szamara a vilag.


Te hogy tudod igy kovetni? Mindig felirod vagy ilyen jo a memoriad? En nem tudom a lefekvest sem percre pontosan, se a kelest.

2016. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Felírtam most, mert kiváncsi voltam mennyi az annyi. A kisbabás anyuka ismerőseim (akikkel a kórházban voltam szüléskor), hasonló korú babáikról azt mesélték, hogy az éjszakai 10 órás alvás után még napi 3x 2 órát alszanak napközben.
2016. júl. 27. 04:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyém ennyi idősen 4x aludt, kb 20-30 percet.

Aztán ahogy elindult a mozgása (mászás, állás, stb.), áttért 2 hosszú alvásra: 10 után 1,5 óra, meg 3-4 óra körül szintén 1,5 óra.

Ne aggódj ezen szerintem, minden babának mások az igényei.

2016. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!