Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » SOS! 4 hos fiam nemhogy csak...

SOS! 4 hos fiam nemhogy csak cicin tud elaludni ha nem aludni is. Vele kell nappal aludni 2x2 orat. Probalkoztam 2 honapot, egyikönk sem aludt. Ejszaka meg a kimerültsegtöl alomba orditotta magat. Most igy alszik este cici utan reggelig. Ötlet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Cumi?
2016. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem fogadja el....... Meg jobban kiakad ha

azzal vagy cumisüveggel probalkozom. Akkor egyenesen örjöng, hogy mit szorakozom vele....

2016. aug. 26. 17:33
 3/4 anonim válasza:
Szerintem próbálj több fajta cumit is aminek átlátszó gumia nekünk sem kellet de ami sötét sárga az 10x puhább volt és elfogadta a pici :)
2016. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A cumi cicisztrajkhoz vezethet es bezavarhat a szopasi technikaba, en nem hasznalnam, ileroltetni meg foleg nem eroltetnem.


Az en gyerekemnel orulok, ha cicin alszik, mert a masik alternativa, hogy hordozni kell. Ha ovatosan kiveszed a szajabol, mikor melyebben alszik, fdlebred? Ejjel is vegig a szajaban van?


Az enyem 6 honapos, atlag 3-4x kel ejjel, cicin alszik vissza (mellettem alszik, kulonben nem birnam), van, hogy en is belealszom a szopiba, nappal ugyanez. Telefonra toltottem fel konyvet, meg dolgozni es neha ugy szoktam.

2016. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!