Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 11hetes,6 kg (3300al...

Kisfiam 11hetes,6 kg (3300al szuletett) nappal szopik,1-1,5 orat ebren van utana nyugisan alszik a kov szopiig, de éjjel nyugtalanul alszik, megebred mikor a cici er a szajahoz elkezd üvölteni, amig beken nem hagyom a cicivel?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 13:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Vajon nem éhes?tejem van,alt.2szer ebred meg,van aki azt mondja hogy ekkora baba mar nem is kellene egyék ejjel.tanacsok?
2009. dec. 10. 13:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha felébred, és szeretne, szophat egy kicsit.

Has nem kell neki, hagyd rá. Látod azt, hogy éhes, vagy nem! Ha mohón szopik, akkor éhes, akkor szoptasd meg nyugodtan. Éhezzen az, aki azt mondja, hogy nem is kéne neki. "Más gyereknek lehet hogy nem kell, ez meg ilyen étkes:)"Mond ezt neki! DE ha nem kell neki a cici, akkor hagyd aludni, vagy nézelődni!

2009. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sziasztok az én kisfiam 4 hónapos koráig eggy angyal volt..:)(most is az)csak 4hetes korátol 4 hónapos koráig egyszer sem kelt fel éjjel még meg sem nyikkant...de azóta meg van h akár 6-7 szer is fennt van és követeli a cicit..semmi változás nem történt nem költöztünk meg semmi ilyesmi szóval nem érhette trauma sem!És már nem tudom mit tegyek...minden homeos dolgot kiprobáltunk,de semmi 2 foga van és 2 jön egyszerre most!7és fél hónapos a te picid milyen idős!Ki kell birni az orditós módszert sosem probálnám ki inkább nappal vagyok olyan mint egy élő zombi de majd kinövi szerintem!
2009. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!