Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak, hogy ne sírva...

Mit csináljak, hogy ne sírva aludjon el a babám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kislányom 9 hónapos! Az esti alvással nincs gond, viszont a nappali alvással nagyon küzdünk. Ha látom, hogy a babám álmos, fáradt felviszem fa szobájába, a kiságyba aludni. Amint lerakom ordításba tör ki, és tart addig míg el nem alszik (kb 10 perc)

Sír ha kimegyek, sír ha bent vagyok, sír ha simogatom, sír ha ringatom, sír ha világos van, sír ha sötét van. Az alvás 20-30 percig tart és szintén sírva ébred.

Próbáltam azt is, hogy nem viszem fel, hanem játsszon tovább, hátha kidől, de nem, akkor képes estig nem aludni.

Már teljesen tanácstalan vagyok. Tudtok segíteni?



2016. okt. 10. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Friss levegőn babakocsiban?

Esetleg ha megszoptatod?

Babahintában (Adamo)?

Vagy ha a francia ágyon mellébújsz?


Próbálkozni kell, hogy mi az, ami bejön neki.


Egyébként ez a szeparációs szorongás időszaka, szóval az is lehet a baja, hogy fél, hogy elmész...

2016. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A babakocsiban alszik, de az se megoldás, hogy napi kétszer ott altassam, főleg ha jönnek a rossz idők.

Sajnos az én babámmal nem lehet összebújni. Ha lefektetem magam mellé, nem marad egy helyben, mindig menne, minden érdekli.

2016. okt. 10. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs valami erkély vagy terasz? Kert vagy gang?

Ha van, akkor ott nyugodtan altathatod télen is.


NEkem is volt ilyen gyerekem.

Meg kell találni azt a megoldást, ahogyan tud aludni.

És nem fog úgy maradni, emiatt ne izgulj.

2016. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utóbbi 2 alkalommal már a Babakocsiban is ordított.
2016. okt. 10. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!