Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6,5 hó s babám szinte csak...

Regáti kérdése:

6,5 hó s babám szinte csak cicin alszik el, kivéve autó, babakocsi mert ott elszokott ha nagyon fáradt! Hogy tudom erről leszoktatni hogy aludjon el és ne sírjon mert nem cicin alszik?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az én 14 hónaposom is.Szerintem ha nagyobb lesz majd leszokik..olyan 2 éves kora körül a nagyobb gyerekem magától leszokott róla.
2016. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En 9honapos korában szoktattam le rola, akkor kezdett el harapni. Ezert bevezettem h csak eveshez kaphatja, alváshoz nem. Igy nem harap.


Mindenesetre van egy zenelos majma(fisher price) , azt mindig bekapcsolom, nem szereti ha énekelek neki(befogja a szam ) es közben simogatom.


Eleinte persze ment a sírás, de 5-10prcnel Sosem volt tobb, 10perc is ritkan.most mar csak 1-2perc v egyaltalan nem sir, csak megy a zenéje es simogatom v forgolódik es egyszer csak elalszik

A lényeg h következetes legy. Ne engedd h kihisztizze. Mert ha egyszer engedsz neki azt fogja hinni h barmikor eljatszhatja ezt veled


Sok sikert!

2016. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 18. 06:26
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Leszokik majd magától, ha nem igényli. Nálunk ez másfél évesen történt meg. Magától egyszer csak elaludt nélküle.
2016. jan. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még a 10 hónapos lányom is szinte csak cicin alszik el. Ez még oké is lenne, de ha "nem vagyok a szájában", akkor nagyon hamar fel is ébred.

De ha pl. az anyósommal van, általában elalszik a kezében, de nálam nem.

Amúgy akinek sikerült leszoktatni, hogy tette?

2016. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az én anyósomnál is elalszik az ölében,de nálam nem!
2016. jan. 18. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!