Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kisfiam 2 hónapos és teljesen...

Kisfiam 2 hónapos és teljesen megforditotta a nappalt az éjszakával, mit tegyek? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Szóval kb egy hete kezdte el először fél egyik fent volt, gondoltam fáj a hasa és nem bir elaludni. De azóta már egy hét eltelt és már odáig fajult, hogy hajnali 4 oraig fent van. És nevetgél gügyög játszik, aztán egy idő után elálmosodik de nem hajlandó elaludni. Mikor végre sikerül elaltatnom utána alszik egesz másnap délutánig mert ki van merülve. Próbálltam kelteni de eszik és alszik tovább. Viszont azelőtt olyan szépen elaludt egyedül a kiságyban.
2016. nov. 7. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az vákt be ilyenkor, hogy nap közben hordozóban aludt ha álmos volt, így csak sok picit aludt, és délután meg igyekeztem fent tartani fürdés előtt minnél többet. Lassan átáll majd. Nap közben legyen mindig világos, este meg sötét. Max sólámpa égjen.
2016. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jobbágy Timea válasza:
a kicsik könnyen összekeverik a nappalt az èjszakával , èn mióta megszületett a kislányom azóta figyelek arra hogy vèletlen se keverje össze a napszakokat az is jelzi neki az est közeledtèt ha fürdetjük ! Napközben legyen világos a lakásba este pedig sötèt
2016. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!