Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért csinálja alvás előtt?

Miért csinálja alvás előtt?

Figyelt kérdés

Nagyon picike baba még csak 3 hetes, de mióta hazajöttünk az első naptól fogva este fél 8-8 között elkezd sírni (éjjel fél 2-ig meg sem áll) de olyan szinten, hogy nem lehet megnyugtatni. Ha tartogatjuk sír, ha lerakjuk sír, ha etetni itatni próbálom elfordul a cictől. Már mindent kipróbáltunk de semmi.

5 féle módon fogjuk, kendőbe is magamra kötöttem, enni nem lehet éhes mert ez alatt a 3 hét alatt több mint 800gr-ot hízott, szerintem nem fázik és nincs melege sem (24 fok van a szobába és body+rugiba alszik).


Sajnos ez még a nappalokra is érvényes de engem inkább az este zavar mert van még két másik gyerkőc is akiknek meg időben kéne aludni az ovi miatt.


Ha valakinek van valami ötlete azt szívesen fogadom.


2016. nov. 23. 12:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Már hasfájás masszázst is alkalmazok neki, meg adom az espumisan cseppeket. Viszont nem húzza össze magát úgyhogy nem hiszem hogy a hasa fájna. Éjjel viszont ha egyszer sikerül elaltatni az éjszakai evések után hamar visszaalszik
2016. nov. 23. 12:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Nalunk furde utan volt ez... mar tudtuk,h furdes.. es siras.. levittem a gyerek rovoshoz... atragta velem,h eszik rendesen,jol fejlodik,altalaba veve jo kedelyu! Azt modta tul kell veszelni! Es igy is lett kb 3-4 honapos koraig tartott a siras! Most 10 honapos,es csak akkor sir ha almos,nyugos mert jon a 4.foga,vagy unatkozik... ennyi... az ujszulottek allandoan sirnak! En mai napig nem tudom miert sirt... de nekunk is volt egy megszokott napi sirasa... elmulik! Ringasd vigasztald nyugtast... szoptasd igeny.szerint... vedd le a pelusat hadd legyen mesztelen nalunk ez bevalt egy ideig... mai napig furdes elott egy orat mesztelen rohangal :D meg ami bevalt az az infakol.. az izere megnyugodott.. egynap 5x siman lehet neki adni... vagy minden szoptatas utan.. de en mindig akkor adtam amikor sirt es igy megnyugodott... de minden baba mas!! Csak azt tudom mondani amit a gyerekorvos mondott es igaza is lett ! Tul kell veszelni!
2016. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos nincs melege? Tudtommal 20-21 fok az optimalis,25 fokban mar furdetunk. De lehet en tudom rosszul,ezt igy egy szulesfelkeszito eloadason mondtak el...
2016. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig az a pocak lesz.. :(( Kisfiamnak az Espumisan csak nagyobb görcsöket csinált!! Infacol jött be végül, kajcsi előtt adtam neki este fele, pukizott, büfizett aztán nyugodtan aludt..:)
2016. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egybent szerintem is meleg az a 24 fok! Nalunk akkor van 23 fok amikor mesztelen a gyerek am 21 fok korul van a lakas... mi is elvetettuk ezt a hibat amikor uj szulott volt... 24-25 fok volt.. es a vedono szolt h ez irto meleg! Elso voltam.
2016. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor visszaveszem a fűtést, meg veszek Infacolt hátha segít valami
2016. nov. 23. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Basszus, nálunk is 24-25 fok van, van,hogy több is, de, ha kevesebb van és egyszál bodyban hagynám a babát, azonnal hideg keze-lába... :S Nem értem, pedig hőtartó Porotherm téglából épült a házunk és kályhával fűtünk.. :S
2016. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is 24 fok van, de mi ezt szeretjük. :) Szerintem hasfájás áll a háttérben...
2016. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!