Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 24 órából 18-at alszik a 8...

24 órából 18-at alszik a 8 hónaposom. Ez normális?

Figyelt kérdés

Mióta mászik, azóta így néz ki egy napja:

11 órakor kelés, kb 3 órát fenn van, utána 2-3 óra alvás, majd este 19-20 óra körül elalszik. Amikor ébren van, meg sem áll, sokat mászik, jókedvű. Sajnos a sok alvás miatt csak 4 alkalommal eszik naponta, reggel-este tápszert és kétszer bébiételt, de akkor sokat. A súlyával nincs gond.


2016. nov. 26. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Jajj, de irigyellek. Én 8 hósom 6-kor kel minden nap, este 7 körül fekszik és nap közben kb 2 órát alszik. Mondjuk ez a 11 órás kelés kemény. Érdemes azért rákérdezni szerintem a dokinál/védőnőnél.
2016. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta mászik? Ha 2 napja alszik így, akkor lehet nem aggódnék egyelőre. Ha hetek óta, akkor lehet megkérdezném a gyerekorvost.
2016. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 hónapja mászik, 2 hete aktívabban. Azóta kezdődöt ez a sok alvás.
2016. nov. 26. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem normális.
2016. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen sokat aludt a lánykám, csak ő nappal 2 részletben. Én is kérdeztem, nekem azt mondta, amíg normálisan fejlődik mellette, addig örüljek, hogy ilyen jó alvó. És így is volt, most már 2 éves, de még most is este fél 9 től reggel 9 ig alszik (ha nincs bölcsi) illetve délután van hogy 4-5 órát is alszik.
2016. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy megszokja a terhelést nem fog ennyit aludni. Ez is normàlis,ahogy az is, ha csak 10 óràt alszik.

A 10 óra a minimum,a 18 a maximum amit alhat ennyi idősen egy baba. Efelett mindkettő gond.

2016. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!