Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hóbapos babátok mikor és...

3 hóbapos babátok mikor és mennyit alszik?

Figyelt kérdés
hánykor fekszik hánykor kel, mennyt alszik nappal, hányszor ébred ejjel? anyatejes, tapszeres?
2016. nov. 28. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Már 4hónapos, de 3hósan így nézett ki (az éjszaka azóta változott): anyatejes, 19-kor fürdés, 20-20:30 aludt, 2-3 körül ébredt, evett, visszaaludt, 5:30-6 ébredt enni megint, 7-ig aludt még utána. Délelőtt 8:30-9 alszik egy órát kb. 11:30-12 alszik 3-4órát, délután 17körül alszik 1 órát.
2016. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nappal 4*30 percet aludt éjszaka este 8-kor reggel 6-7 között ébredt fel. Tápszeres. 3 hónaposan kezdte átaludni az éjszakát (nem tartott sokáig, 4 hónapos kortól 3-10 ébredés volt a jellemző.)
2016. nov. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: mazlid van.


az enyem 7kor furdik, de csak 23.00 korul tud elaludni, ez a problemam...utana fel kel 2-3 orankent enni. kb 2.00kor meg 4.00kor aztan 6.00kor, es igy alszik kb 07.00ig..mmaztan alszik 09.00-12.00 kozott 2-3 orat, meg még a delutani seta alatt ob 1.5-2 orat....es altalaban 18.00 korul még szundit egy felet, de ez mar tenyleg csak szunditas....tiszta nyugos mar ilyenkor, ezt a fel orast nem tudom kiiktatni..mde gondolom nem emiatt nem alszik 23.00ig.....vagy igen?? varok meg valaszokat

2016. nov. 29. 05:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Tapszeres. Ejflekor eszik es reggel 7ig alszik. Aztan felkel eszik es kicsit fentvan kb 1 orat. Hintazik altalaban:)

Utana, alszik kov.etetesig az olyan 4-5 ora hossza.

Aztan felkel, eszik. Akkor megint fentvan altalaban setalunk a babakocsiba fentvan nezelodik. Hazaerunk meg mindig fentvan, jarszo szonyegen van, utana altalaba meg picit elalszik mielott ujra enne. Aztan eszik, es alszik ejfelig kb. Ejfelkor eszik es reggel 7ig alszik ahogy mondtam. Nem dajkalom, elalszik magatol:) 2 hos koraig dajkaltam minden elalvas elott, aztan gondoltam leallok vele mert gerinc serv gyanus lettem. Az elejen 20-30 perceket gögicselt de vegul elaludt:)

2016. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!