Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babam jelenleg 5 ho, eddig...

Janka Panka kérdése:

Babam jelenleg 5 ho, eddig teljesen ataludta az ejszakakot amiota bekspta a 4 hos vedooltast azota ejszaka gyakran kel, ebrenalszik, nem alszik vissza . Es eltelt azota egy het mar! Mi torrent, hogyan tudjam visszallitani h ujra aludjon ejszaka?

Figyelt kérdés

2016. dec. 1. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, a babák sajnos nem programozhatók. Az alvàst ilyenkor (is) sok minden zavarhatja, pl. a fogzás, az aktuális mozgásfejlődès, èhsèg. Az èn kislányomnak is volt ilyen időszaka, kb. ilyen idősen, aztán magától elmúlt. Szerintem türelem. Ès kàvè. :)
2016. dec. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a legtöbb babának elromlik ilyen tájt az alvása...valószínű véletlen csak, hogy pont az oltás napjától jelentkezett ez nálatok is. ahogy előttem is írják, fogzás, mozgás fejlődés, kíváncsiság és még egy rakat dolog keltheti, és sajnos sok baba innentől egész kisgyerek koráig már nem alussza át az éjszakát.

az egyetlen amit tehetsz, hogy nem szoktatod hozzá olyan altatási módokhoz, mint cici, ringatás, szóval ami a jelenlétedet igényli, mert ezáltal ha megébred, mindig téged fog hívni. én cumira szoktattam, éppen ennyi idősen..attól is ugyanúgy kelt, de legalább 5 ébredésből 4-szer magától is visszaaludt...

2016. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!