Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Samsung laptop win.7-el volt...

Samsung laptop win.7-el volt telepítve, rátettem az ingyenes win.10-et. A win.7 et cd nélkül ujra bírtam rakni az F (nemtudom melyik számú) gomb lenyomásával bekapcsoláskor, hogy lehet ismét visszállítani a 7es verzióra?

Figyelt kérdés
Melyik billentyűt kell lenyomni bekapcsolaskor, hogy oda iranyitson a gép ahova szeretném?
2016. febr. 20. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Windowsal együtt árulták? mert akkor kell rajta lenni egy rejtett win7 telepítő partíciónak. Windowsból is el lehet indítani a telepítőt, de legalábbis lehet találni a gépen valami leírást.
2016. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem lefrissítetted a Win7-es rendszered 10-esre. Ez esetben nem kell nyomkodnod semmit az elején, mivel a Win 10 úgy települ, hogy ideiglenesen (1 hónapig ha jól tudom) a Windows 7 a gépeden marad. Windows 10 gépházában van lehetőséged visszaváltani a korábbi rendszeredre.
2016. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csatlakozik wifin keresztül a routerhez az irja hogy minden rendben,van net.De mikor megnyitom az internet expolert azt irja,hogy csatl.problemak merültek fel.Amikor kipróbálom javitani akkor meg kiirja,hogy minden renben nem talál semmi gondot.akkor hogy is van ez?Van net a gepen csak gep nemlatja?
2016. febr. 21. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:

De most azért akarod visszarakni a win7-t, mert a win10-en nincs net? Biztos, hogy valahogy be lehet állítani win10-en is, hogy jó legyen.

Vagy azért nem tudod visszarakni a win7-t, mert nincs net? Mert ahhoz meg (elméletileg) nem kell net.

2016. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A net teljesen független.Awm win 7 re szeretnék visszaallnu mert nem tetszik a 10-es verzió.
2016. febr. 22. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!