Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Milyen legzesfigyelot vegyek?...

Milyen legzesfigyelot vegyek? Melyik markat meritek ajanlani?

Figyelt kérdés
Kisbabam hason alszik csak ezert szeretnek egyet beszerezni. Azt irjak, hogy csak sima 10 centis matrac alatt mukodik. Nekunk a matracon van egy paplan (baba paplan) es az alatt van egy parna a babám feje alatt mert refluxos es picit emelve kell legyen. Ugy mar nem mukodne?
2016. dec. 1. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

De nem párnával kell megemelni, ha refluxos!

Ékeld ki az ágyat, vagy vegyél ék alakú matracot!

A párnával és a paplannal is csak fokozod a bölcsőhalál (és a "sima" fulladás) esélyét, főleg ha hason alszik.

Lásd a nemrég meghalt baba, aki belefulladt a saját bukásába.


Egyébként BabyControl.

2016. dec. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Angelcare

Reflux ellen pedig tényleg az ágyat kellene megdönteni vagy arra való párnát használni: [link]

2016. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a Baby Controllt ajánlom. És tényleg ne tegyél be semmit a kiságyba, mert simán belefulladhat a baba. Az ágyat kell megemelni. Én 2 nagy lexikont tettem az ágylábak alá, arról nem tud lecsúszni a láb.
2016. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen mindegy melyiket veszed. Ha baj lesz, úgysem tudsz rajta segíteni. 10 / 8 nő nem tudja mit tegyen. Inkább egy elsősegély tanfolyamot ajánlok.
2016. dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!