Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha elrontottam a 2,5 hónapos...

Ha elrontottam a 2,5 hónapos pici alvókáját, vissza tudom még csinálni?

Figyelt kérdés
Össze-vissza rendszer alapján (így altatás,úgy altatás,itt altatás,ott altatás) megkavartuk a gyereket.Ha azt és úgy csinálunk megint mindent mint az elején,vissza fog állni a kis rendszere esetleg javulhat is a helyzet?
2016. dec. 5. 06:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tartsarok ki egy altatási módszernél és pár nap alatt megszokja! Nem tudom lesz-e olyan mint az elején, változhatott azóta az alvása, egyre értelmesebb stb.. de persze, rendbe tudod hozni az alvását, de megfelelőre törekedj be arra, hogy pont olyan legyen, mint az elején!
2016. dec. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért a babák többségének nincs rendszere már az elején, hanem remélhetőleg kialakul. Van, amelyiknek magától és neked csak alkalmazkodni kell, van amelyik alkalmazkodik hozzátok (főleg, ahol nagyobb testvér van vagy korán munkába áll a szülő, muszáj), de olyan is akad, akit nem lehet ránevelni sem és bizony több évig is össze-vissza alszik. Úgyhogy vagy igen, vagy nem, de persze jóval több esélye van az igennek, ha van egy rendszer :)
2016. dec. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!