Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Segítség! Már most "elrontotta...

Segítség! Már most "elrontottam" a babámat?

Figyelt kérdés

Kislányom két hetes múlt. Napközben szépen elalszik bárhol a kiságyban is, babakocsiban is. Éjszaka viszont szenvedés. Ahogy elkezd sötétedni kipattan a szeme. Vissza altatom, alszik 5 percet, ritkán többet, de max fél órát, és megint ébred, van hogy elalszik a kezembe, leteszem a kiságyba, és felébred. Ezt eljátszuk 10x, mire feladom, mert a fáradtságtól már nem látok, és oda veszem az ágyra magam mellé. Aztán alszunk reggelig. Valaki segítsen, hogy mit tudnék csinálni, hogy éjszaka is aludjon a kiságyban?

Egyedül vagyok (erre nem kérek megjegyzést), nincs segítségem, ezért bármit megadnék egy kis pihenésért, ezért adom fel, és alszik velem.

Sírni hagyni nem akarom, a szívem szakadna meg, és nem is tartom megoldásnak, ha azt érzi nem számíthat rám. Remélem valaki tud segíteni.



2016. jún. 30. 16:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy látszik rajta hogy fáradt. Majd leragad a szeme.
2016. jún. 30. 16:15
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
És mi a problémád azzal,hogy magad mellé veszed???
2016. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát akkor aludjatok úgy.
2016. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
kitartóan próbálod minden nap a kiságyban altatni,semmi baj nincs vele szerintem,hogy egy idő után a két hetes babát magad mellé teszed,hogy egyedülállóként ne kelljen reggelig ki-be tenned. minden nap próbáld egy kicsit előszőr a saját ágyában,és nappal aludjon ott,de ha nem megy,nem megy akkor alszik melletted,szoptatás ideje alatt így neked is jobb lesz.
2016. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%
Az én kisfiam nappal se volt hajlandó a kiságyban aludni,így éjjel nappal a miénkben aludt.nem érdekelt ki mit szólt hozzá.kb 1éves volt amikor le szedtük a kiságy oldalát,a miénk mellé húztuk a nyitott oldalát és így majdnem mellettem aludt,aztán nagyobb ágyban ,később,kb 5-6 évedrna saját szobájában.
2016. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Első. Az a problémám, hogy szeretném, ha a saját ágyában aludna éjjel is. Nem dísznek vettem kiságyat.


Szülés előtt mindig azt mondtam, hogy nem fogom magam mellett altatni, de már nem bírom ezt a ki-be rakosgatást, nekem is pihennem kell és neki is. De már most mindenki bele okoskodik, hogy elrontom a gyereket, mert nem hagyom sírni, meg oda szoktatom magam mellé. Nem lesz önálló stb.. ezt hülyeségnek tartom. Nem vagyunk össze nőve, másnál is elvan, szeret kézben lenni ez tény, de a kiságyban is elnézelődik vagy bárhol ahol van.

Ő az első gyerekem, sajnos nem úgy születtem, hogy tudom mit hogy kell.

2016. jún. 30. 16:33
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
úgy altasd,ahogy nektek a legjobb :-)
2016. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Két hetes baba nem lehet elrontva. Csak igényli az anyja közelségét.

A kiságya a te ágyad mellett van, vagy messzebb?

2016. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Jó,hát végülis most mi is beleokoskodunk...

De én nem látom akkora problémának,hogy magad mellé veszed! 2 hetes...

Rakd a kiságyát az ágyad.mellé és úgy próbáld.

2016. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. A kiságyat tedd közvetlenül a te ágyad mellé, hogy érezze a közelségedet.

Hányszor eszik még éjszaka? Hogy érted, hogy estétől alusztok reggelig? Főleg ilyen melegben az újszülöttnek még igénye van az éjszakai evésre.

Kicsit ez a kérdés is olyan kamuszagúnak tűnik, mint ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2016. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!