Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Megéro befektetni egy Adamo...

Megéro befektetni egy Adamo hintába?

Figyelt kérdés
4hónapos a babám, egyébként jó alvó, de nappal csak kézben és kint a kocsiban alszik. Tapasztalatok érdekelnének. Néha a kézben alvást szeretném átszoktatni, hogy tudjak tenni-venni addig. Jó és rossz véleményetek is írjátok le légyszi. Köszönöm!
2016. dec. 8. 20:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*megéri
2016. dec. 8. 20:30
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes korában vettük neki, hatalmas segítség volt 16 hónapos koráig aludt benne nappal.
2016. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes korában vettük, vehettük volna előbb is, remek volt. Ő 10 hónapos koráig aludt benne nappal, utána már nem fért el kényelmesen, hogy menjen az alvás, de hintázásra persze tovább használtuk.


Ugyanakkor olvastam már, hogy ahol később vették meg, már nem kedvelte meg a baba.

2016. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Volt esetleg valaki,aki később vette?
2016. dec. 8. 21:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 hónapos korában vettük. Azzal vége is lett a nappali ölben altatásnak, hintában aludt :) 16 hónapos koráig. Nekem minden pénzt megért.
2016. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Időbe telt míg megszokta? Vagy rögtön tetszett neki? Ugyanolyan könnyen elaludt benne, mint kézben? Bocsi a sok kérdésért. Nagyon gondolkozom rajta, hogy megvegyük-e :)
2016. dec. 8. 22:11
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos volt a nagyobbik lányom, amikor vettük. Vertem a fejem s falba, hogy miért nem előbb! Azóta van egy kicsi lány is, ő azóta használja, amióta megszületett. Imádja/ imádta mindkettő. Nálunk a nappali plafonra van felfúrva, így mindenhonnan rálátni. Adamoban fogzottak éjjel. Valahol olvastam, hogy a hinta fejleszti az egyensúly érzéket és s mozgást. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de a kisebbik lányom 8,5 hónapos korában tanult meg menni, azóta is sokkal előrébb tart a mozgásfejlődése kortársainál. Napi szinten használjuk.
2016. dec. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es, fejleszt a hinta, de kétlem, hogy ezért jár ennyire előre a kicsi.

3-as választ írtam és nálunk megkésett mozgásfejlődésű a hinta "ellenére", 15 hónaposan még messze van az önálló járástól. Ettől függetlenül a gyógytornász is örült, hogy használjuk.

2016. dec. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem beszerzünk egyet :)
2016. dec. 9. 08:29
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is mindenhol ezt olvastam hogy milyen jó meg megéri... hát az én lányom üvöltött benne... :(. Most 4 hónapos és ha fent van egy ideig szeret benne hintazni de soha nem aludt benne. Szóval vagy az én lányom ufó vagy a negatív kommentek valahogy eltűntek:).
2016. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!