Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Bölcsőt vagy babahintát...

Bölcsőt vagy babahintát vegyek inkább születendő gyermekünknek? Nektek melyik vált be altatás szempontjából?

Figyelt kérdés
Babahinta alatt az Adamo hintát és társait értem. Előre is köszönöm!

2015. szept. 20. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Egyikre sem volt szükség. Bebugyoláltuk a puha kis takarójába és már aludt is a saját kis ágyában. Nem hintáztattuk. Magunkra kötöttük napközben, a mi mozgásunk volt a "hinta" :)
2015. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Teljes mértékben megfelelt a kiságy.
2015. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
újszülöttet (bár nagyobbat is) hintába altatni? kitől hallottál ilyenről??? kiságy nálunk is.. ott aludt mindenféle ringatás nélkül és ott alszik el most is másfél évesen... nem kell kiírnom ide kérdéseket mit csináltam rosszul miért nem alszik el a kiságyában, vagy mit csináljak mert csak a kezemben -rajtam-ringatva stb... alszik el :)
2015. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó gyereketek lehet :)
2015. szept. 20. 21:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, a babahintánál maradok, az tovább használható. Köszönöm a válaszaitokat!
2015. szept. 20. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Mostanában az Indigo babahintával szemezek. Amúgy a hinta vagy a bölcső közül egyértelműen a hinta.
2015. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Adamo szerintem :)
2015. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!