Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van itt olyan akinek 4-5...

Van itt olyan akinek 4-5 hónap körüli babája cumizik?

Figyelt kérdés

Hogy a fenébe lehet megoldani hogy ne köpje ki éjjel? felsír óránként ha kiesik a szájából...a cumilánc nem oldaná meg, nincs még azon a szinten hogy betegye magának...mit lehet tenni? a nagyobbik lányom 7 hónaposan kezdett el cumizni, nála nem volt ez a gond, mert addigra értette miért kell neki, és hova tegye ha kell..


anti cumisták kíméljenek, nem nekik szól a kérdés


2017. febr. 3. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nekem 10 hónaposan tudta visszatenni magának, de csak akkor, ha azonnal megtalálta. Cumilánc nagyon veszélyes, semmiképpen se használd. Türelem, sajnos más megoldás nincs.
2017. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg sehogy. Vettem világítós cumit, hogy legalább negyed óráig ne kelljen keresnem az éjszaka közepén. De 5 hónapos korában felkelt 10x is éjjelente.. elmúlt ez az időszak is. Kitartást!
2017. febr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6hónapos,nekem mélyen alszik,ezért nem kel fel rá ha kiesik :s ha nagyobb lesz,majd betudja magának tenni addig marad az,hogy ha sír akkor visszaadod. Esetleg szomjas nem lehet? Próbáld meg,ha adsz neki inni,és visszaadod a cumit miután ivott,hátha nem kel fel egy óra múlva.Nekem is 1x-2x itatás,cumi visszaadás aztán alszik reggelig,ő igényli,hogy kapjon folyadékot éjjel is.
2017. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
anyatejes így még sosem ivott vizet...de jó ötlet, kipróbálom
2017. febr. 4. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!