Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van annak valami valóságalapja...

Van annak valami valóságalapja, hogyha mellettem alszik babaöbölben gyermekem, többet ébred hajnalban szopizni?

Figyelt kérdés
Mert így van.5-6x-i alkalommal.Szeretnénk majd a szobájába szoktatni,ám nem tudom mikor lenne itt az ideje?!Végülis csak 5 hónapja nem alszok mellette rendesen,de van egy olyan érzésem 20 éves koráig nem is fogok még! :-( :-D
2017. febr. 24. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

hát azt nem tudom másnál hogy van, de én például nem tudok a babámmal aludni. Míg kicsi volt, egy szobában aludtunk. ő mellettem a kiságyban, én a nagyágyban, szoptattam 23.00-kor, 01.00kor, azátn 03.00kor már magam mellé vettem mert nagyon fáradt voltam. De a helyzet nem javult, hétről hétre többször kelt. A tejtermelés érdekében keltem vele, nem tettem a helyzet ellen. Aztán kb. 3 hónapos korában úgy döntöttem, hogy akkor is kiköltözök a férjemhez ha a fene fenét eszik. Már aznap éjjel nem kelt fel, "csak" kétszer...aztán már csak egyszer...és volt pár átaludt éjszaka is.

Most 5 hónapos. Most megint sokat alszom vele, mert most megint óránként, két óránként kéri a cicit, mert nem elég szerintem már neki a tejem...de most is úgy csinálom, hogy éjfélig hajnalig 1-2 ig nem költözök be, és akkor addig "csak" 2-3 alkalommal ébred, onnantól hogy hajnalba mellé fekszek, gyakorlatilag reggelig szopizik...nagyon fárasztó.

2017. febr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerős.Ugyanez a szituáció :S
2017. febr. 24. 09:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem attól függ. Nálunk kezdettől fogva külön ágyban aludt éjjel, nappal viszont csak cicin képes elaludni. Most már 4-5× kelünk éjszaka ismét, volt egy idő, amikor átaludta az éjszakát, de 5 hónapos korától megszűnt. Most 8,5 és hulla fáradtak vagyunk.
2017. febr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet igazság benne, mert érzi az anya közelségét, és az érzései ébresztik! Én együtt alszom a 4 hónapos babámmal, és van, hogy egész éjjel szopik, olyankor alig alszom valamit. De ettől függetlenül nem akarom kiköltöztetni. Három nagyobb gyerekem van, velük is így aludtam. Igaz, a harmadiknál éreztem, hogy neki nagyon nem jó így, és átraktam másik szobába kb. 8 hónaposan, onnantól csak egyszer kelt éjjel. De megnyugtatlak, egyik nagyobb gyerekem sem alszik már velem (14, 12, 10 évesek), sőt, ciki vagyok nekik a suliban is, szóval nem lesz így húsz éves koráig:-)!!!
2017. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3.kommentelő!


Minden tiszteletem a tiéd,4 gyerek,nem semmi!Ti,többgyerekes anyukák érdemelnétek kitüntetést!!!Úristen!


Nekem nemrég abban a 2 órában amit aludtam,volt egy rémálmom:kiderült megint terhes vagyok.Rendesen kétségbe voltam esve,hogy most mi a túrót fogok,fogunk csinálni...még levert a víz!Gondolhatjátok akkor ezt az egyet is hogyan éltem,élem meg...

2017. febr. 24. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:
:-) most láttam csak, hogy mit írtál, 3. válaszoló vagyok. És tudod, úgy vagyok vele, hogy akinek több gyereke van, annak is először csak egy. Aztán kettő, aztán három (persze ha nem ikrek:-)), és mindig egy lépcsőfokkal feljebb, mindig egyre nehezebb, de közben észrevétlenül megbirkózunk az újabb és újabb kihívásokkal. Nagyon élvezzük a gyerekeinket, ahányan vannak, annyifélék. És persze sok kudarc, küzdés, konfliktus is adódik az örömök mellett, de nem tenném másképp ma sem, ha elölről kellene kezdeni...
2017. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,vannak anyatípusok és nem azok, én sajnos a 2-ba tartozom.
2017. febr. 27. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!