Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 1 evesnek hianyzik a tapszer...

1 evesnek hianyzik a tapszer este?

Figyelt kérdés

Tegnap kapott eloszor tejitalt este is tapszer helyett.elotte evett rendesen vacsit(1 virslit kenyerrel).11kor felkelt es nem tudtam vissza altatni,csak ejjel fel 3kor,de csak egy adag tejital utan.elotte persze probaltam tobbszor is vizet,de eltolta.

Ma is evett rendesen vacsit,majd a tejitalt,de egy ora alvas utan felkelt megint.most sem tudom visszaaltatni.

Mig tapszert kapott a rendes vacsi utan,aludt szepen.ha fel is kelt konnyen visszaaludt.

Mit lehet ilyenkor kezdeni?vegyek egy doboz tapszert es probaljam felesben a tejitallal?(120 mili tejital vacsi kozben,120 mili tapszer utana?)es fokozatosan leepiteni a tapszert?igy utolag visszagondolva lehet igy kellett volna eleve csinalni,de a dokinenink ugy mondta ahogy csinaltam,es eszembe se jutott,hogy nem lesz jo.vagy mit probaljak meg?

Ti,hogy altatok at tejitalra?


2017. ápr. 10. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Én 2 éves korátóp adtam csak tejitalt. Azért sír mert éhes. Adj neki tápszert alvás előtt.
2017. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Add neki tovább a tápszert nyugodtan.
2017. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 1 éves kortól adtam tejitalt tápszer helyett. Semmi különdbség, ugyanúgy aludt.

Majd 2 éves korban a tejet fokozatosan vezettem be.

2017. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tejital IS tapszer, ugyanaz, annyi kulonbseggel, hogy a tejfeherje mashogy van benne feldolgozva, jobban hasonlit mar a sima tehentejhez, es higabb, nem olyan taplalo.

Ha a boltba jarsz, hasonlitsd ossze az osszetevoket, es meglatod, hogy detto ugyanaz a ketto.

Kulfoldon pl nincs is kulon neve, ugyanugy tapszernek hivjak.

Add neki tovabbra is a rendes tapszeret, pici o meg!

2017. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Estére adj neki rendes adag tápszert, már mehet neki a hárma számú. Reggel pedig tejitalt, hogy 1: ne telítse annyira, 2: ki se kelljen dobni. Az enyém 1,5 éves, de este tápszert kap.
2017. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!