Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
7 hónapos lányom cicin alszik nappal,és el,vissza éjszaka.Ám motorikusan van,hogy elengedi a cicin és hasra fordul,majd sír,hogy ő aludni akar!Mit csináljak vele? :-(
2017. ápr. 21. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne cicizute4sd, hanem tedd az ágyába. Akkor is ha sír. Majd elalszik magától is.
2017. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocs. Ne ciciztesd.
2017. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondolom te is így csináltad,azért vagy ilyen okos! :-D Igen,bocsi!Elfelejtettem odaírni:NEM AKAROM SÍRNI HAGYNI! ;-)
2017. ápr. 21. 10:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így már túlzás ennyi idős babának. Tedd az ágyába, ne hagyd sírni, de ne is vedd ki. Ülj mellé, simogasd, beszélj hozzá halkan. El fog aludni. Hidd el, magaddal teszel jót a későbbiekre nézve.
2017. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én mindig együtt aludtam az aktuális legkisebbel. Nem értem pontosan, elmagyaráznád másképp? Szal "elengedi a cicit és hasrafordul??
2017. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,az oldalán vagy a hátán szopizik!Elengedi és átfordul,majd erre felébred és elkezd sírni.
2017. ápr. 21. 13:25
 7/11 A kérdező kommentje:
Még egy észrevétel!Az miért van,hogy amikor olyat írok ki,a sok lelkiismeretes anyuka rögtön támad,meg hozzászól,most meg nem ír ide egyikőjük sem egy értelmes,ne aggódj én is így voltam,csináld ezt meg azt stb...megjegyzést? :/
2017. ápr. 21. 14:14
 8/11 A kérdező kommentje:
2.kommentelő!Köszi,de ez nálunk nem működik :-( Próbáltam már.Ő nem egy nyugodt baba.
2017. ápr. 21. 14:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Én megértelek, Kérdező! Egy igazi ex-cicifüggő kisfiú anyukája vagyok. Most már 4 éves nagyfiú, de még élénken él bennem az az időszak, amikor szopizott. 18 hónapos koráig együtt aludtunk, cicin aludt el, éjjel többször kelt, hol szopizott, hol csak a cicimhez bújt (édes volt). Eszem ágában sincs azt tanácsolni, hogy hagyd sírni, meg, hogy tedd be az ágyába. Az én fiam sem volt hajlandó az ágyában aludni.

Mondom, együtt aludtunk, és szopizott, amikor igénye volt rá. Aztán egyszer csak magától elhagyta, nem kérte többet.

Megpróbáltad már valahogyan kitámasztani, hogy szopi után, miután elaludt, ne tudjon semerre fordulni? Vagy esetleg úgy szoptatni, hogy ő feküdjön a hátán (amennyire kényelmes neki), mindkét oldalról mellé teszel egy összetekert plédet (tehát kitámasztod), te fölé hajolsz, odaadod neki a melled, majd ha elaludt, és elengedi a melled, nem tud hasra fordulni.

Ezeket próbáltad már?

2017. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Be volt szűkítve az ágya,az sem tetszett neki!Ő forgolódni akar!Én meg aludni! :-( ;-D Büfiztetni kell,nem? :-) Utána ugyanúgy visszatenni,ahogy írtad?
2017. ápr. 21. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!