Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen programokat javasoltok?

Milyen programokat javasoltok?

Figyelt kérdés
A jövő hétre hozzánk jön egy német kislány (14 éves) A lányom levelezőtársa...lesz egy nap amikor családi programot kell szervezni..és nem nagyon van ötletem. Sajnos mi a férjemmel nem nagyon beszélünk németül.. van valakinek javaslata?

2017. márc. 8. 10:42
 1/5 anonim válasza:
Budapest? vagy más város? mert azt nem írtad.
2017. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Kirandulas.

Hagyomanyos magyar etelek fozese, sutese.

Jegkorcsolya.

Tanchaz.

Biciklizes.

2017. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bocsánat tényleg nem írtam! Fejér megye egy kis falu...Táncházra gondoltam én is..:)
2017. márc. 8. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Családi programot, ne magyaros programot szervezzetek. A lányod ott lesz, majd tolmácsol. Én elutaznék vele Budapestre: libegő, gyermekvasút, Csillebércen kalandpark KÖZÖSEN, Normafa, piknik, majd visszafelé egy jó fagyizás, séta a Duna-parton és irány haza.
2017. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát mit szoktatok vendéggyerek nélkül csinálni együtt? Menjetek el akárhova kirándulni, vagy be a városba fagyizni, akár moziba, ha tud jól angolul a kislány, az nem baj, hogy ti nem beszéltek németül, majd tolmácsol a tiétek. De amúgy a táncház is jó, ha ti is élvezitek.
2017. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!