Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miert ebred tobbet a fiam...

Csillka kérdése:

Miert ebred tobbet a fiam mint regebben?

Figyelt kérdés
A harom honapos fiam szuletesetol hasfajos , de ettol eltekintve ejszaka ot oeankent ebredt es jol aludt kb.ket honapos koraig. Egy honapja viszont ket orankent ebred van h sir de szerencsere visszaalszik. Forgolodik okdalra , hasra majd felebred gondolom a hasa miatt. Miert lehetseges h mig kicsi volt sokkal jobban aludt.
2017. aug. 6. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 3 honapos koruk korul gyakori ez az alvaszavar. Enyem is ilyen volt sajnos. Nem tudtam vele csinalni, egyszer csak elmult.
2017. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 órát aludt egyben 6 hetes korig, aztán eleinte ezt max 2x megszakította, pár hét múlva már óránként ébredt. Én se értettem, oké hasfájós volt de az első hetekben ez mégsem zavarta úgy az alvását, furcsálltam. 3,5 hónaposan enyhült a hasfájás és még az éjszakát is elkezdte átaludni 1,5 hónapig.
2017. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogzás beindulása, mozgásfejlődés közrejátszhat már. [link]
2017. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom , hasznos olvasmany !
2017. aug. 7. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!