Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek, kiknek aludt el cicin...

Kinek, kiknek aludt el cicin s közben, utána sem engedve el a cicit babája?

Figyelt kérdés
Hogy lett vége ennek?
2017. aug. 6. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Úgy, hogy nem hagytam.
2017. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg nincs vege, ringatva altatom, es mikor melyen alszik, akkor teszem le. Ha eltalalom a melyalvast, akkor le tudom tenni cicizes nelkul, ha nem, akkor keri, es meg rajta marad 20-30 percet, utana lefordul rola/elengedi, es alszik. 8 honapos koraig ez akar 1 ora is lehetett, vagy tobb. Most 17 honapos.
2017. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam majdnem mindig így aludt el, azok az alkalmak voltak csak kivételek, mikor felborult a napja és összeesett a faradtságtól.


Ha elaludt rendesen, kihúztam és csitítottam, legtöbbször visszaaludt. Ha nem, megvártam a mélyalvást, olyankor magától kicsúszott a szájából.

2017. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 évig aludt cicin :) Úgy lett vége, hogy elválasztottam. Azóta összebújunk, mesélek, énekelek, vagy ha nagyon nem megy a lehiggadás, karikás kendőben pár perc alatt elringatom magamra kötve.
2017. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy belekérdezek. kedves utolsó válaszoló, leírnád nekem, hogy hogyan sikerült ezt elérned? Priviben is jó, ha csak engem érdekel. 20 hónapos a fiam és csak cicin alszik el és vissza.
2017. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!