Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hajszárító hangjára altatom a...

Hajszárító hangjára altatom a gyermekem. Úgy néz ki sikerül elaludnia 10-15 percen belül rá. Utána hagyjam még bekapcsolva, vagy halkítsam le?

Figyelt kérdés

Még egy kérdésem lenne, hogy kb. milyen hangerőn, és milyen közel rakjátok a "white noise-t" kiadó kütyüket? Az babucim feje fölé raktam az ágyra, kb 20cm-el fölötte, nem hangosan szól, de nem is a leghallkabb, olyan közepes. Alvás után lejjebb veszem a hangerőt. Halláskárosodás lehet tőle? Ezt sehol se találtam.


köszike



2017. jan. 6. 22:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy 4 hetes a baba, viszont éjszaka nagyon nem akar aludni, de így sikerül a 3-4 órás alvásokat elérni.
2017. jan. 6. 23:00
 2/12 A kérdező kommentje:
Jajj, azt nem írtam, hogy telefonról játszom le a hangot, találtam youtube-on ilyen különleges hangokat :)
2017. jan. 6. 23:08
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Hajszàrító?!?! Én ilyet még nem is hallottam, de vicces így olvasva!
2017. jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Csak addig jatszd mig elalszik, max 20 perc, mert utana zavarja az agyat.


En a kisagy melletti szekrenyre raktam anno a telefont , youtubrol ment.

2017. jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
ne butáskodj... énekelj neki, dúdoljál, attól boldog lesz.. kis egyszerű dalokat
2017. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
egyébként ilyenkor még nagy iramban fejlődik az idegrendszere - csendes nyugodt helyen aludjon, te meg dúdoljál neki
2017. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Latom gozuk nincs egyeseknek a white noise - rol ...
2017. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én szoktam neki dúdolni, kicsit komolytalan de star wars-t simán eldúdolom neki :D

viszont sokat nem hatott... órákat volt a karomban is, ágyban is (akkor már sírt) viszont szeretném ha éjszaka aludna. Így olvastam ezt a fehér zajos dolgot és kipróbáltam. második napja, hogy "hat rá", viszont nem szeretném azt se, hogy hozzászokjon.

Arany középutat keresek, de még csak 4 hetes, az se biztos, hogy megnyugtatná a dörmögő hangom :D

Ilyen csilingelős, zenélős játéka is van, arra se nagyon alszik el, gondolom nagyobb lesz jobban megérti a dallamokat aztán lehet arra alszik majd jobban el.

2017. jan. 6. 23:29
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Azt ugyan nem tudom mi a white noise, most nincs is kedvem rákeresni, de az én lassan 3 évesem az elszívó hangjára tud a legtovább aludni. Szóval van ilyen :D
2017. jan. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Nonina válasza:
73%
Az én picurkám most 4hónapos és 2-3 hónapos korában mikor porszívoztam tuti, hogy elaludt, szerencsére ettől függetlenül is jó alvó volt, csak gondolom máshol is megfigyelhető, hogy egyes műszaki dolgok zajától elalszanak a babák. Most már viszont nem aldzik el rá csak szépen csendben megvárja, hogy befejezzem, tehát szerintem még gyorsan fejlődik és gyorsan változik ezért nehéz lenne hogy hozzá szokjon 1fajta zajhoz\ hanghoz. Lehet következő honapban már más lesz a prioritás.
2017. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!