Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kisgyerekednek van (volt)...

Kisgyerekednek van (volt) valamilyen alvós állata?

Figyelt kérdés
3 évesem két hét múlva kezdi az ovit. Most probálom hozzászoktatni, hogy aludjon már egyik plüsijével, mivel gondoltam oviban lesz kis társa alváshoz. Otthon eddig nem igényelte. Dehát én itt vagyok, ha felébred. Annyira nem járok sikerrel. Maga mellé teszi, de ha nem mondom nem öleli magához.
2017. szept. 3. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt neki. Később 8-9 évesen körbe vette magát plüssökkel, egyet pedig a kezébe vett elalváshoz.

Bölcsiben volt egy hálózsákja amit mindenhova vinni kellett... elég volt az. Egyszer mamánál felejtettük, így leszokott róla...

2017. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnak van, de mindig más az aktuális kedvenc. Nekünk rituálénk, hogy minden reggel választ egy plüssit, amit aznap magával visz.
2017. szept. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyiknek sincs. Az egyikük ovit, másikuk bölcsit kezd.

A kicsi amúgy is jó alvó, neki nem kell semmi. A nagy meg választott magának itthon egy plüsst, megbeszéltük, hogy azt viszi az oviba, ha konkrétan nem is az alvás miatt, de jó lesz neki egy kis "hazai" :)

2017. szept. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 évesemnek van, 4-5 hónapos kora óta alszik vele, ha nincs az ágyában akkor addig nem alszik. Szóval szerintem nem jó ötlet rászoktatni ha nem igényli.
2017. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányom születésekor kapott egy baba kispárnát. A mai napig azzal alszik, ragaszkodik a kispárnához. Ha nincs vele egy éjszaka akkor sír, és nem tus elaludni. A lányom 5 és fél éves.
2017. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!