Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért csinálhatja ezt a 4...

Miért csinálhatja ezt a 4 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Fürdés, cici, alvás volt az esti program....eddig, 1 hete elalvas után felébred kB fél óra múlva, szopik még egy picit és onnantól kezdve vadul dobálja magát, fejét rangatja oldalra, lábát emelgeti, szinte a szemét se nyitja ki, ez eltart egy ideig, amitől persze fel is ébred végül és így vergődve alszik vissza 1-2 óra múlva, sűrűbben is ébred, eddig 2x kelt, most viszont 4-5x is. Mi lehet a baj?
2017. okt. 7. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Sír is?

Két dologra gondolok - de ezt mi úgyse tudjuk megmondani.

Egyik hogy hasfájás - a láb emelgetés miatt is.

Másik hogy nem jön tej. Az én fiam is tolta magát, rántotta a fejét jobbra balra stb mikor nem jött még tej neki.. Aztán amikor beindult akkor már szopizott.

2017. okt. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 9hetes fiam alszi khasonlóan.Eddig egyszer ébredt fel éjjel most viszont másfél-kétóránként és fogalmamsincs miért
2017. okt. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet hasfájés is.

Nálunk a fogzás váltott ki ilyet.

Még szívta a cicit addig nem fájt neki....

Utánna viszont csak vergődött.

Mi meg adtuk szegénynek hasfájásra a csodaszereket. Mert még "korai" a fogzás. (Mondták az okosok)

Persze! Épp h 5-hós volt, mikor kibújt az első fogacskája.

Sajnos csak ekkor jöttünk rá h bizony az a baj.

2017. okt. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az enyém 3 hósan kezdett fogzani,10 hósan bújt ki az első! Addig csak szenvedett.


Hasára kap cseppet? Sokféle van:Espumisan,Biogaia stb stb.

Ha ez a probléma, (mivel emeli a lábát,valószínű),a "sétáló lajhár póz"segíthet. Apuka vagy te az alkarodra fekteted hason,úgy sétálsz vele. Kijön a puki tőle.

2017. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem sír, még csak nem is nyoszorog, hasfajasra gondoltam már én is, eddig nem volt ilyesmivel gond, pár napja adok neki espumisant, de semmivel se jobb. Lehet, h fogzás akkor inkább, próbáljak arra valamit adni neki?
2017. okt. 8. 09:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Pukizik is sokat, az is kijon, amikor szopik akkor nincs gond, közben nem csinál ilyet, el is alszik utána, csak felkel rövid időn belül és akkor csinálja ezt
2017. okt. 8. 09:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem refluxos? Lehet,hogy visszafolyik neki a tej.
2017. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem,2-3 alkalommal jött eddig vissza neki a rövid kis élete alatt :)
2017. okt. 8. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!