Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kb hány órát alszik egy nap...

Kb hány órát alszik egy nap alatt 3-4-5 hónapos kisbabád? Éjjel Hányszor ébred?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom felkel fél 6 fele és 1 óra múlva visszaalszik 50 percre. 9 fele szokott még aludni 30-40 percet. Ezután délben, mikor tologatom babakocsiban, 2-3 között kel. Ez úgy megmaradt születése óta, igényli. Ez idő alatt alszik a nagyobb gyermekem úgyhogy ráérek, örülök, hogy nem sírja fel a kicsi, sajnos kicsit sírós. :(

Délután 4 fele még alszik 30-50 percet séta közben, és 6 fele alszik el, sajnos nem tudom tovább húzni.

Változó, 1x vagy 2x kell enni, de volt nemrég 3 evés is egy éjszaka alatt. Néha a cumija esik ki, nem minden estés program, de előfordul néha.

Összesen 15-16 óra szokott lenni.

Holnapután lesz 4 hónapos.

A nagyobb gyermekem 3 és 7 hónapos kora között 4x30 percet aludt nappal és kész. Este 7-től reggel 7-ig egy hangja se volt, gondolom a kevés nappali alvás miatt, de 5 hós kortól ébredt párszor. Ő 14 órát aludt

2017. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nappal kb 5x alszik fèl órát, éjszaka éjfélkor kel enni, majd 5kor és fél 8ig alszik:)

5hós

2017. nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3 hónaposom naponta 3szor alszik, ebből kétszer 2-3 óra, egyszer pedig 1 óra hosszat.

Éjjel egyszer kel, 10kor tudom lerakni és 7-8ig alszik este

2017. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kisfiam most lesz 4 hónapos.

Nappal 30 perceket alszik. 4szer.

Kivéve ha babakocsiba alszik mert akkor megvan az 1 óra. Ha kendőben akkor másfél is :)

Ejjel millioszor kel :) najó min 3szor. De tegnap elött már nem is számoltam. 5-6?!

2017. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!