Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 14 hónapos lányom éjszaka...

14 hónapos lányom éjszaka egyedül alvása?

Figyelt kérdés

Nappal már végre nem kell mellé feküdni,elalszik magától igaz ra kell szólni párszor. De éjszaka mindig ott költök ki mellette. Kb 11 körül nyoszorog jobb esetben bemegyek pár perc múlva elalszik,de akkor is hajnalba már mellé kell feküdni és ott aludni,mert hiába megyek be, amèg ott vagyok fekszik,alszik amint kimentem megint feláll és jön ki a szobából sirdogalva.

Mit csináljak hogy éjszaka is aludjon magától? Vagy egyszercsak elmúlik? Vagy csináljam ezt vele egy pár éjszaka hogy 5 percenként be megyek de utána el jövök? De akkor egész éjszaka senki nem fog aludni,se ő se én.


2018. jún. 9. 11:32
 1/3 anonim válasza:
100%
Egyszercsak megszokja majd az egyedülalvást.
2018. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Az en gyerekem 2 eves ugyanez, csak meg ennel is tobbszor ebred, ha nem vagyok mellette akkor foleg. Probaltunk tobb dolgot, egyik sem valt, csak rosszabb lett, kulonaltatasnal iszonyat faradt voltam, es meg nappal is sokkal ragaszkodobb lett, folyton kellettem neki, 1 het utan nyugodott meg, mire elengedtem ezt a kulonalvas dolgot. Most elaltatom, kijovok mellole ferjemhez, es az elso ebredesnel, vagy mikor elalmosodom, mellefekszem. Igyis kel, de igylegalabb gyorsan visszaalszik. Azert logikusan belegondolva, a biologiai programunk szerint, ha a gyerek egyedul maradt az erdoben, nem elte tul. Tudom, mar nem az oserdoben elunk, biztonsag van, de a genjeink azert annyit nem valtoztak. Plusz, gyerekfuggo, es idoszakfuggo is. Altalaban ugy tudom, 3-4 eves kortol varhato el leghamarabb a kulonalvas, elotte gyerekfuggo, es altalaban akinel sikerul, ott cumi, rongyi, plussalat segit a gyereknek. De en pl. hiaba adtam ezeket, nalunk nem jott be, de o szuletesetol ilyen, a babakocsiban sem volt el addig, ameddig ulni meg nem tanult. Vannak ilyen gyerekek.
2018. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a nappali egyedül alvàst is megtanulta,ezt is meg fogja.Kitartàs!
2018. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!