Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem tudom este időbe elaltatni...

Nem tudom este időbe elaltatni a lányom kész szenvedés minden este mit tegyek, hogy hamarabb elaludjon?

Figyelt kérdés
Lassan 10 hónapos a kislányom és egyszerűen nem akar időbe elaludni. Általában 7kor fürdetem utánna cicizik és 8tól 10-11 vagy volt már példa, hogy majdnem éjfélig is fent volt. Kiságyba hiába rakom bele mert feláll benne. Bevált tippek, hogy hamarabb tudjam elaltatni?
2018. okt. 22. 21:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
8as milyen korán? Én már annak is örülnék ha 9kor már aludna
2018. okt. 22. 22:09
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
Te mikor ebredsz reggel?
2018. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom mire elalszik utánna fürdök és eszek így éjfél is elmúlik mire ágyba kerülök így én se kelek hamarabb egyszerűen nincs erőm kikelni az ágyból de ha ez lesz a megoldás akkor kénytelen leszek habár akkor időbe leis tudok feküdni lesz időm alvásra
2018. okt. 22. 22:13
 14/21 A kérdező kommentje:
Meg eddig úgy voltam vele más dolgom reggel nincs amíg ő alszik addig aludhatok én is, máskor úgyse tudok aludni.
2018. okt. 22. 22:14
 15/21 anonim ***** válasza:
54%

Az én lányom is reggel 9körül kel fel, délután 1kor elalszik kb 3-4óráig. Mégis este 10-kor már alszik tele pocakkal (alvás előtt még bevág egy adag tápszert). Mire ágyba kerülök kb éjfél, igy reggel én se sietem el a felkelést.

Hogyan altatsz este?

2018. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
De mostmár így utólag bele gondolva logikus miért alszik 9-10ig eddig én örültem ennek de holnap fokozatosan hamarabb fogom kelteni. Hát remélem sikerülni fog inkább keljünk korán de este időbe aludjon el. Köszönöm a válaszokat.
2018. okt. 22. 22:32
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát eddig fürdés után cicin elaludt így 9 fél 10 fele letudtam rakni aludni (de akkor még 8kor volt a fürdés) ahogy már nőtt többet mozgott mindig húzódott az alvás így át tértünk a 7 órási fürdetéshez,hogy hátha de fürdés után cici jól lakik és felül a kezembe és neki áll pörögni. Hiába ringatom sír, már babakocsiba is tologattam de ott se alszik el.
2018. okt. 22. 22:37
 18/21 anonim ***** válasza:
De lerakod 8kir. Hagyd ebren 10ig és csak akkor rakd le. Hamar el fog aludni.
2018. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%

Húzzák az órát, 1 órát kapsz így. A másik órát fokozatosan próbáld, nem kell neked holnap felkelni 7-kor meg fél 8-kor hogy felkeltsd, én nem szerettem sose a túl nagy változtatásokat. Csak nyűgös lenne és kialvatlan. Meg lehet nappal pótolná be és ugyanúgy kukorékolna késő estig.


Viszont nem szeretnélek elkeseríteni de lehet bagoly típus a gyerek, én is ilyen vagyok. Mostanság 7-nél később kelnek az enyémek, így 10 órási lefekvésem lazán elcsúszott éjfélig, néha 1-ig. Babakorom óta későn alvó vagyok. És pihentebb vagyok ha alszok éjféltől 7 órát, mint 9-től 7-et, 8-at, 9-et, akármennyit, ha 7 előtt fel kell kelnem.

2018. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
62%

Oraatallitas lesz, ezt hasznald ki, illetve fokozatosan hozd elobbre 10 percekkel a reggeli ebredest.

A biologiai oraja sajnos rosszul allitodott be. Reggel keltsd, amig beáll.

2018. okt. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!