Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire utal, ha időnként (...

Mire utal, ha időnként ( reggelente, mikor hazaérek, este) elkapnak sírógörcsök? Azt érzem, hogy engem senki nem szeret és egyre gyakrabban érdekel a szenvedés meg a halál. Önbizalmam a mínusz végtelennel egyenlő, és érzelmileg teljesen nulla vagyok.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 11. 21:31
 1/5 anonim válasza:
Előfordul,hogy magad alatt vagy,mert depressziós vagy.Ne gondolj a halálra.Biztos fiatal vagy még.A halál nem megoldás semmire.Próbálj meg emberek közé menni.Barátiaddal elmenni valahova.Beszélj a gondjaidról valakivel.Ne fojtsd el őket.Nézz jobban körül a környezetedben!Hidd el egy ember legalább minimum szeret téged.Egy kis pozitív látásmód is csodákra képes.És előbb utóbb néhány probléma megoldódik magától szenevedés nélkül.Csak fel a fejjel :)
2014. ápr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

De én eleinte ezt próbálom. Csak valahogy mindenben a legrosszabbat látom. Mindenből az jön le, hogy én nem kellek senminek.

2014. ápr. 11. 23:27
 3/5 A kérdező kommentje:
*senkinek
2014. ápr. 11. 23:27
 4/5 anonim válasza:
Szia!Első válaszoló vagyok.Ez butaság.Mindenképpen fontos vagy valakinek valakiknek.Ha valami programot csinálsz próbáld meg élvezni.Minden dolognak van jó és rossz oldala.Például,ha felkelsz az ágyból lehet jó vagy rossz napod.Vagyis minden a hozzáállásodon múlik.Ha jól szeretnéd magad érezni úgyis jól fogod magad.Olyan tevékenysèget válassz,amiben kedved leled.Itt a nyár lassan..Mehetsz kirándulni,strandra,buliba..Ha egy kicsit nyitott vagy arra;hogy jól érzed magad elmúlik a depid .Fel. a fejjel. ;-)
2014. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Minden rendben azóta?
2014. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!