Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem alszik túl sokat?

Nem alszik túl sokat?

Figyelt kérdés

4honapos korától pont 8 honapos koráig szörnyen aludt a kisfiam.

Óránként kelt ha nem 40percenkent.. És mindig hajnalban indult is a nap (tok mindegy volt h este 8kor vagy 10kor aludt el) hajnal=4-fel 5korul

Délelott aludt 1,5orat.max és délután 20percet


Na most majdnem 1 hete, hogy Max 3x kel éjszaka és fél6-6korulébred reggel. Aztán fél 7tol megy legalább 1 órát alszik megint. Azután fel10korul alszik kB 2,5orat meg délután fél órát..tudna többet de direkt picit hangosabb vagyok a szokasosnal és felkel, muszáj mert első 2 nap ennek az lett a következménye h éjszaka csak 1x kelt de akkor 2 órát fent pislákolt,nem volt álmos.

Este fel8-8kor már alszik, eddig 7kor aludt el de nemrég elkezdtuk megint megprobalnam h csusztatjuk lassan, fokozatosan későbbre.. Jó lenne ha nem aludna 8 előtt hátha végre nem kel ennyire korán.


2018. nov. 10. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Alvásból sosem sok. Nem olvastam el amit írtál, de anno az exem fia amikor 1-2 éves volt, rengeteget aludt. Reggel nyolc körül kelt, 11 kor már álmos volt 2 ig aludt, aztán 4 kor megint aludt 6-ig, aztán este nyolctól reggel nyolcig. Na meg olyan is volt hogy ennél is többet.
2018. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úristen. Nem semmi. :)

Koszi

2018. nov. 10. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Első vagyok, sok gyereket láttam,, gyerekkórházban dolgoztam de ilyet nem , aki ennyit aludt mint az exem fiam. De volt, hogy még ennél is többet , hogy reggel nyolckor kelt aztán 10-től kettőig megint aludt aztán négytől hatig megint, majd este, és nem baba volt már, hanem két éves körül. A fiú négy éves koráig voltam az exel, addigra már egyáltalán nem aludt, 3,5 éves kora körül hagyta el a nappali alvást.
2018. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

3-as,

és sose vizsgálták? Minimum egy vérvételt megért volna, hogy nem vashiány okozza-e...


Kérdező, ez még nem sok.

2018. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Semmi baja nem volt.

Az lehetett, hogy heti 3 nap bolcsodebe jart, es ott elfaradhatott, mire a 4. napon jott az apjahoz, ott "aludta ki ". Ez az egy napot volt nalunk / het, a tobbin nem tudom mennyit aludt, ez az amit evekig latam a sajat szememmel.

2018. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!