Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti becsukjátok a gyerekszoba...

Ti becsukjátok a gyerekszoba ajtaját mikor alszik a gyerek?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de a fiunk szobája közvetlenül a miénk mellett van,és én mindig becsukom az ajtót ha leraktam aludni, de közbe meg fűtésszezonban szörnyen fêlek hogy bármi történhet. Volt légzésfigyelőnk,de lassan két éves és már nem használjuk.
2019. máj. 9. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Alapból becsukjuk, amikor mi is lefekszünk, és már nem "zajongunk" akkor résnyire kinyitjuk.
2019. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem tényleg érdekel, hogy mi történhet fütésszezonban? A válaszom amúgy nem lenne mérvadó, mert mi egy szobában alszunk. Amikor este lefektetem akkor rácsukom az ajtót különben behallatszana a nappali és a konyha zaja.
2019. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Déli altatásnál csak behajtom az ajtót, hogy azért halljam ha nyöszörög vagy ha sír. Este is csak behajtjuk az ő ajtaját és a miénket is, amíg fent vagyunk, tvzünk stb, de amikor lefekszünk aludni, mindkét ajtót kinyitjuk rendesen, hogy halljuk ha gond van. Így nekünk bevált, ha sír, simán halljuk és felkelünk rá, ha csak "dumálva" ébred akkor arra is fel szoktunk kelni. Nekünk is egyenként egymás mellett van közvetlenül a két szoba ajtaja, nyáron lesz két éves.
2019. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Be szoktam csukni délután és éjszaka is. Ennek egyszerű oka van: van egy kutyánk aki 1: állandóan a gyerek körül sürög-forog és sosem aludna ha a kutyával viháncolnak én meg nem lehetek folyton a kutya sarkában (rácson átmegy mert kistermetű 1,8 kg). 2: van az a rossz szokása kutyasuli stb után is hogy ugatni szokott minden szarra, nyitott ajtónál minden 2. nap felkeltené a gyereket. Kamera van a szobájában egyébként és ezen éjjel-nappal figyeljük ha éppen ott van.
2019. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

6-os vagyok


Miért lett lepontozva?


Kérdésre válaszoltam...


Este míg ebren vagyunk, ha hellja a tévét, vacsorázást,akkor felkelne..

Napközben babakocsiban, vagy kendőben/csatosban alszik, ezért irreleváns a kérdés..



Szénmonoxid is irreleváns, külön épületben van az egyik kazán, a másik a fürdőben, ami csukva van, szénmonoxidérzékelővel.


A bébiőr mutatja, hogy hány fok van nála...

2019. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Coffelia ***** válasza:
Mi csak akkor kezdtük el becsukni, amikor már elég magas és ügyes lett ahhoz, hogy kinyissa magának ha ki szeretne jönni. 2 és fél évig mindig csak behajtottuk, és csöndesek voltunk a nappaliban, nem akartuk megkockáztatni, hogy felébed, és nem tud átjönni az ajtón, nehogy kétségbe essen.
2019. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Régen ajtócsukósak voltunk a férjemmel, mióta babánk van (vagyis már majdnem 2 éves totyi) csak behajtjuk az ajtókat. Mellettünk lévő szobában alszik, kb 1,5 éves koráig légzésfigyelővel, azóta rács nélkül. Nem rég kellett levennünk a rácsot mert nem volt hajlandó rácsos ágyban aludni. Szerintem zavarta a bezártság. Így reggel át is tud jönn hozzánk még picit összebújni.
2019. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!