Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ahány gyerek, annyi gyerekszob...

Ahány gyerek, annyi gyerekszoba mindenképpen vagy azért jó térelválasztás esetén egy nagy szobában is, , megfér" két testvér?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 12:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%
Én egy szobában voltam a húgommal, és nekem nagyon rossz volt, emiatt engem soha senki nem győz meg, hogy ez jó. Nagyon különbözőek vagyunk, egymás idegeire mentünk folyton, lopkodta a cuccaimat, stb. Szerintem max 10-12 éves korig működik a közös szoba, utána nem.
2018. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
De ezt nem értem, ha odáig ,,fajult" a dolog , hogy lopkodta a cuccaid (gondolom kamaszkorban volt ez), akkor gondolod ha másik szobában lett volna, akkor nem ment volna be és nem vett volna el dolgokat a tudtod nélkül?
2018. júl. 18. 12:18
 3/41 anonim ***** válasza:
31%
Ez csak a mai mánia, hogy mindenkinek külön szoba plusz még egy közös "nappali" szoba is. Ha elég nagy a szoba simán lehetnek együtt. Első 10 évig mindenképpen. Utána meg anyagi helyzet függő.
2018. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
79%
2: ha lett volna saját szobám, zárom az ajtót :D erre így nyilván esélyem se volt.
2018. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem mai mánia. Egy idő után minden gyerek vágyik saját szobára.

Persze amíg kicsik, nem gond. De kamasz kortól kellene.

2018. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy sok szülő adna kulcsot a gyerekének, amivel bezárná az ajtót. :O
2018. júl. 18. 12:37
 7/41 anonim ***** válasza:
78%
Ha van rá lehetőség, legyen külön szoba én azt mondom. De ha nincs, akkor nyugodtan lehetneknegy szobában, főleg egy darabig. Ha egyneműek akkor pláne. Én egy szobában laktam a húgommal. Semmi gond nem volt.
2018. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
75%
Nekem (nő vagyok) és az öcsémnek nagyon jó volt együtt, így bár volt külön szoba, nem költöztünk külön 14 éves koromig, utána, főleg ha már a pasim is jött át hozzám jobb a külön szoba, de gyerekként jókat tudtunk játszani együtt.
2018. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
83%
Nekem közös szobám volt a fiú tesómmal. Utáltam. Megfogadtam ha nekem valaha 2 gyerekem lesz és igényt tartanak a külön szobára akkor lesz. Jelenleg csak 1 szoba van, 10-12 éves korukig szerintem lehetnek egy szobában. Szerencsére van kapacitásunk +1 szobára.
2018. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
31%

Kamaszkorig elférnek egy szobában. Kamaszkortól, különösen, ha nem azonos neműek, célszerűbb külön szobában.

De ha nem megvalósítható, akkor nem lesz külön szoba és kész.


1-esre:

Az, hogy lopkodja egyik testvér a másik cuccait, az eleve abnormális helyzet, amit nem külön szobával, meg kulcsra zárással kell kezelni. Hanem a szülőknek helyes nevelést kéne adniuk a gyerekeiknek. Én a testvéremmel egy szobában nőttem fel (20 négyzetméter), soha föl nem merült, hogy akár csak a radírunkat kivegye valamelyikünk a másik tolltartójából.

2018. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!